Sosyal Medya Takipçi Kasma ve Bayilik

Bütün sosyal medya hesapları üzerinden hizmet veren bir site olan bddmedya her türlü hizmeti vermektedir. Para kazanmak isteyen kişiler ise sosyal medya bayilik hizmeti alabilmektedir.

Sosyal Medya Takipçi Kasma ve Bayilik

Bütün sosyal medya hesapları üzerinden hizmet veren bir site olan bddmedya her türlü hizmeti vermektedir. Para kazanmak isteyen kişiler ise sosyal medya bayilik hizmeti alabilmektedir. Sosyal medya instagram paneli kolay kullanıma sahip olduğu için herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir sistemdir. Takipçi kasmak için takipçi paneli üzerinden ayarlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca en çok kullanılan sosyal medya aracı olan instagram bayilik alarak kazanç elde etmeniz mümkün olacaktır.

Sistemi Kullanmak İçin Şartlar

18 yaşından küçükler sisteme üye olamaz. Üye olması durumunda tespit edildiklerinde hesaplarındaki bakiyeye el koyulur ve hesapları süresiz olarak kapatılır. En düşük ödeme tutar 10 TL olarak belirlenmiştir. Sistemde yazan 1K 1.000 abone demektir. 1 hesap ile en fazla 1 işlem yapabilirsiniz. İşlem bitmeden 2. işleme başlamanız mümkün değildir. Sipariş vermeden önce dikkatli olun ve iyice düşünün, sipariş onaylandıktan sonra geri iade veya iptal hakkınız olmayacaktır. Takipçi aldığınız hesap kapatıldıysa bddmedya bundan sorumlu olmayacaktır. Takipçiler %100 organik olup hepsi aktif olan Türk kullanıcılardan oluşmaktadır.

bddmedya.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi