Muayene, Test ve Sertifikasyonda Güvenilir Hizmet

İstanbul'da tamamen yerli sermaye ile kurulan, hem ulusal hem de uluslararası standartlar ışığında çalışan, tarafsız ve bağımsız yaklaşıma sahip, yetkili, kurumsal bir şirket olan TÜRCERT...

Muayene, Test ve Sertifikasyonda Güvenilir Hizmet

İstanbul'da tamamen yerli sermaye ile kurulan, hem ulusal hem de uluslararası standartlar ışığında çalışan, tarafsız ve bağımsız yaklaşıma sahip, yetkili, kurumsal bir şirket olan TÜRCERT, ürün ve hizmet belgelendirme, ölçüm, test ve muayene konusunda hizmet vermektedir.

Kalite standartları çerçevesinde iso belgesi, ürün belgesi veya sistem belgesi veren bir şirkettir.

TÜRCERT, her sektörden ve her büyüklükteki işletmelere sertifikasyon konusunda hizmetler sunar.

Birçok işletmenin ticari faaliyetlerinde güven sağlamak, tercih edilebilirliğini artırmak ve saygın bir konumda yer almak amacıyla ihtiyaç duyduğu kalite belgesi, sektöre uygun belli standartlar konusunda objektif bir değerlendirmeye, kontrol ve denetime tabi tutulduktan sonra verilebilmektedir.

TÜRCERT' e kalite belgesi almak için başvuran şirketler hakkında gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra, uygun olup olmadığı belirlenir ve olumlu sonuç alınması durumunda belgeler en kısa sürede ilgili kuruluşa teslim edilir.

Hizmet Firmalarının Sertifikasyon Gerekliliği

Hizmet firmaları satın alma süreçleri dahilinde, kalite değerlendirmesine tabi tutulmaktadır. Kalite değerlendirmesi esnasında, firmaların kalitelerini ispat edebilmeleri için gerekli sertifikasyonlara sahip olması beklenir. Tarafsız bir şirket tarafından belgelendirilen firmalar, sektörde tercih edilmek ve devamlılıklarını sağlamak açısından önemli bir avantaja sahip olur.

Alınan belgeler 3 yıl boyunca geçerliliğini sürdürür. Bu süre dolduktan sonra tekrar değerlendirmeye tabi tutulmak koşuluyla belgeler yenilenir.

TÜRCERT' in vermiş olduğu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak ve interaktif olarak belgelendirme başvurusunda bulunmak için lütfen, https://www.sertifikasyon.com/ sitesini ziyaret ediniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi