Vajinismus (İlişkiden İstem Dışı Kaçış)

Kadınların cinsel ilişki sırasında istemeden yaptıkları davranışlar vardır. İlişkiden kaçma, kasılma gibi problemler yaşayan kadın ilişkiye izin vermez. Bu durum vajinismus yaşayan kadınların ortak davranışlarıdır.

Vajinismus (İlişkiden İstem Dışı Kaçış)

Kadınların cinsel ilişki sırasında istemeden yaptıkları davranışlar vardır. İlişkiden kaçma, kasılma gibi problemler yaşayan kadın ilişkiye izin vermez. Bu durum vajinismus yaşayan kadınların ortak davranışlarıdır. Bazı kadınlar vajinismus nedir sorusuna cevaplar verirken aslında ilişkiye girmek istediklerini fakat bunu başaramadıklarını söylerler.

Vajinismus Hastalığında Erkeğe Düşen Görevler

Kadınlar vajinismus hastalığını yaşadıklarını anlatırken eşlerinin anlayışlı olduğunu, olsun sorun değil ilerde olur dediklerini anlatırlar. Aslında erkeğin bu yaklaşımı hiç doğru değildir. Erkeğin vajinismus tedavisi için eşini ikna etmesi daha doğru bir davranış olacaktır. Kadınlardaki bu durum aslında ruhsal yapı ile ilgili bir sorundur ve tedavi edilmesi gerekir.

Bu konu ile ilgili doğru çözümler sunan bir internet sitesi var. https://www.ankaravajinismusdoktoru.com/ sitesi vajinismus tedavisinin tüm aşamaları ile ilgili bilgiler veriyor. Çözümler sunuyor. Site içerisinde bu konu ile ilgili sıkıntı yaşayan kişilerin yorumlarına da yer veriliyor. Toplum içinde açıklanamıyor olsa da bu durumu yaşayan çok sayıda çift var ve tedavi olmak yerine durumu geçiştirmeyi tercih ediyorlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi