iPhone 8'le Birlikte Uzun Zamandır Beklenen Yenilik Geliyor

Yeni iPhone modelinin nasıl olacağı ne yenilikler getireceği merak konusu. Ortaya atılan iddialara göre, yeni iPhone modelin çift SIM kartlı olması bekleniyor.

iPhone 8'le Birlikte Uzun Zamandır Beklenen Yenilik Geliyor

Yeni Patent Yeni iPhone Modellerini İşaret Ediyor

Apple markasının 10.yıl dönümünde tanıtıma çıkaracağı yeni modelleri kullanıcılar tarafından merak ile bekleniyor. Aynı zamanda yeni iPhone modelinin nasıl olacağı da merak konusu. Ortaya atılan iddialara göre, yeni iPhone modelin çift SIM kartlı olması bekleniyor.

Daha önce çift SIM kart destekli iPhone modellerine yer vermeyen Apple bu konudaki söylentileri cevapsız bırakmaktadır. Ancak firmanın bazı patentleri alması da kafaları karıştırmaktadır. Forbes'un iddiasına göre ise Apple, çift SIM kartlı bir model tasarlamaktadır.

Başvurusu Mart ayında yapılan patentin Eylül ayında onaylanması ile firmanın patenti yeni modellerinde kullanabileceği tahmin ediliyor. Yeni iPhone modellerinin Hindistan, Çin gibi ülkelerde büyük beğeni göreceği tahmin ediliyor. Çift SIM kart özelliğine sahip yeni iPhone'ların birini telefon görüşmeleri için diğeri ise mobil veri için kullanılacağı söyleniyor.

Yeni iPhone Modellerinde Tasarım Değişikliğine Gidilecek

Gelecek yılda iPhone'un olağan tasarımından vazgeçmesi bekleniyor. Alüminyum ve cam tasarımlarını değiştireceği belirtiliyor. The Kore Herald raporuna göre, iPhone 8'in tasarımının her tarafının kavisli ve OLED panelli olacağını belirtiliyor. Rapora göre yine Apple'ın önümüzdeki yılda 3 yeni modelini tanıtacağını kanıtlıyor. Modellerin OLED ekranlı amiral gemisi, iPhone 7s ve iPhone 7 plus andırdığı açıklanmıştır. Fakat plastik kısımlarında cam katman olacağı henüz belirlenmedi.

Son olarak yeni iPhone OLED versiyonlu ve kavisli olacağını The Kore Herald raporunda belirtmiştir. Korea Herald’ın daha önceki haberine göre, Apple iPhone 8’in şarj cihazının ayrıca satın alınabileceğini söyledi. Herald, modellerin yeni algılama özellikleri içereceğini de söyledi. Yeni iPhone'lar tasarımları ve özellikleri ile merakla beklenmektedir.

 

 

iPhone 8 çift sim kart
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi