Fenerbahçe’nin Emenike’yi Kiralamayı Düşündüğü Takım Öğrenildi

Fenerbahçe’de, Hollandalı çalıştırıcı Advocaat'ın verdiği rapor doğrultusunda kadro dışı kalan Emmanuel Emenike eski kulübü Spartak Moskova'ya önerildi .

Fenerbahçe’nin Emenike’yi Kiralamayı Düşündüğü Takım Öğrenildi

Emenike Kendi İpini Çekti

Fenerbahçe'nin uslanmayan yaramaz çocuğu Emenike'nin yolu tekrar Spartak Moskova ile kesişme noktasına geldi. Rusya'da yayın gerçekleştiren Sportfakt sitesine beyanat veren Emenike'nin menajeri Erdem Konyar, ''Spartak Moskovalı yöneticilerle Emenike'nin transferi için görüşeceğiz. Transfer, sezon sonuna kadar kiralık şeklinde olacak.” dedi.

Fenerbahçe takımının Emmanuel Emenike'yi herhangi bir bedel talep etmeden yalnızca 6 aylık ücretini ödemesi koşulu ile kiralık olarak Spartak Moskova'ya vermeyi arzuladığını ifade ettiği, haberin ayrıntılarında yer alan bir başka gelişme olarak takipçilerine yansıdı.

Emenike sezona çok iyi bir giriş yapmış ve Fenerbahçe forması altında 10 karşılaşmaya çıkıp 3 gol atarken 3’te asist yapmıştı. Ancak son zamanlarda özellikle gollük pozisyonlarda arkadaşlarına pas çıkarmak yerine kendisi vurmayı denediği için eleştiriliyordu. Bunun yanında maçlardaki isteksiz tavırları ve mutsuz görüntüsü de gönderilmesine neden gösteriliyor.

Maç Toplantısına da Katılmadı

Emenike Zorya karşılaşmasının öncesinde maç toplantısına katılmayarak teknik direktörünü kızdırmıştı. Daha sonra öğrenildiği üzere o maçta Zorya stoperlerinin yavaş olması nedeniyle maça Emenike ile çıkma düşüncesi vardı.

Bir başka karşılaşma öncesinde ise yemeğe inmeyen Emenike Advocaat’ın bizzat odasına gidip çağırması sonrası da tatsızlık yaşanmıştı. Hollandalı teknik adamın Emenike’ye senin kadar parayı düşünen bir oyuncu ile çalışmak istemediği ancak tartışmanın araya giren yöneticiler tarafından tatlıya bağlandığı haberleri de basına yansımıştı.

emenike fenerbahçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi