İşadamının Oğlundan Aile Şoförlerine 3 Bıçak Darbesi

Beykoz'da bir yalıda 20 senedir aile şoförü Nihat Bulca'yı bıçaklayarak öldürdüğü ileri sürülen işadamı Sabri Yürür'ün oğlu Burhanettin Tarkan Yürür gözaltında

İşadamının Oğlundan Aile Şoförlerine 3 Bıçak Darbesi

Nihat Bulca Yaşam Savaşını Kaybetti

Olay, Beykoz’un Göksu Mahallesi'ndeki bir yalıda dün saat 11:00 sularında meydana geldi. Alınan bilgilere göre, işadamı Sabri Yürür'ün oğlu olan Burhanettin Tarkan Yürür, 20 sene boyunca ailelerinin şoförleri olarak çalışmakta olan evli ve bir çocuk babası Nihat Bulca'yı aralarında geçen bir tartışma nedeniyle, boynundan ve omurgasından 3 bıçak darbesi ile yaraladı. Derhal hastaneye götürülen Nihat Bulca, yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün sabah saatlerinde yaşamını yitirdi.

Güncel Konular Nedeniyle Başlayan Tartışma Büyüyünce

Nihat Bulca'nın cesetini Adli Tıp Kurumu'ndan almak için gelen kayınbiraderi Mehmet Arı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada işadamı Sabri Yürür'ün oğlu Burhanettin Tarkan Yürür ile şoför Nihat Bulca güncel, siyasi konular ve Suriye gündeminin tartışıldığını söyledi. Mehmet Arı, kavganın bu sebeple büyüdüğünü, bıçaklanma olayının da büyüyen tartışma nedeniyle gerçekleştiğini ifade etti. Tanık sıfatıyla polise ifade veren işadamının başka bir çalışanının da, Arı’nın ifadesine benzer bir şekilde bilgi verdiği öğrenildi.

 Cinayet Büro Amirliği ekipleri yaşanan olayla ilgili inceleme başlatarak şüpheli Burhanettin Tarkan Yürür'ün yaşadığı eve operasyon yaptı. Gözaltına alınan Burhanettin Tarkan Yürür, sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi.

Burhanettin Tarkan Yürür Nihat Bulca
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi