Renault Megane 2020 Test Sürüşünde Yakalandı

Tüm dünyada en çok kullanılan otomobillerin başında gelen Renault magane, yeni modeli test sürüşünde görüntülendi. Kamuflajlı hali ile yollarda boy gösteren renault, yeni model ile bir çok yeniliği bünyesinde barındırıyor olacak. 

Yepyeni bir görünüme sahip olarak dizayn edilmesi beklenen otomobilin, hali hazırda piyasada mevcut olan Captur modeline benzerliği ile dikkat çekiyor. Özellikle yeni far görüntüsü otomobile ayrı bir ambiyans katmış görünüyor. Otomobilin önden bakıldığında uzaktanda olsa renault olduğunu anlayabiliyorsunuz ancak arkadan bakıldığında bambaşka bir görüntüye kavuşmuş. Ön kısımda yeni ızgara tasarımı gözlerden kaçmıyor. Farlarda olduğu gibi arka stoplarda da yeni dizayn göze çarpıyor.

Henüz resmi bir açıklama olmasada 2020’de renault 5 olarak piyasaya sürülmesi ve iç dizayn olarakta farklı bir konseptte gelmesi bekleniyor. Ayrıca aracın içinde daha büyük bir bilgi ve eğlence için tasarlanan 9,3 inç büyüklüğünde bir ekranla gelmesi planlanıyor.

Yeni egzoz tasarımı, ufak değişiklikler yaşamış tampon ve arka aydınlatmalar, makyajlı Megane’ın kişiliğini oluşturuyor.

Makyaj operasyonu sonucunda değişen tek şey tasarım değil. Hibrit motor opsiyonuna da sahip olacağına kesin gözüyle bakılan yeni Megane, elektriğin gücü ile daha da çekici bir otomobil olabilir.

Bi önceki yıl piyasaya sürülen 2019 renault teknik verileri şöyle ;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir