Türcert Muayene Hizmetleri

Türcert Teknik kontrol ve Belgelendirme A.Ş olarak %100 yerli sermaye ile faaliyet gösteriyoruz. Kuruluşumuz ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından onaylanmış ve bağımsız kurum olarak faaliyet göstermektedir

Türcert Muayene Hizmetleri

Global Kalite Standardı Sertifikasyon Sistemleri

Türcert Teknik kontrol ve Belgelendirme A.Ş olarak %100 yerli sermaye ile faaliyet gösteriyoruz. Kuruluşumuz ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından onaylanmış ve bağımsız kurum olarak faaliyet göstermektedir. Hizmet verilen sektörlere ve iş alanlarına göre; organizasyon ve kuruluşlara kalite standartları alanında hizmet veriyoruz.

Belgelendirme çalışmalarının yanı sıra, eğitim, muayene, test ve denetim hizmetleriyle küresel boyutta hizmet sunuyoruz. Gıda, tarımsal ürünler, turizm, ilaç sanayi, tıbbi kalite standartları için sertifikasyon programlarımız, HACCP ve ISO 9001 gibi belgelendirme çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

www.turcert.com web sayfamızdan online başvuru yapabilir, interaktif hizmetlerimiz ile test, muayene ve sertifika başvurusu sağlayabilirsiniz.

Türcert Belgelendirme Alanları

Turizm belgelendirme çalışmaları ile tüm işletmelere global standardizasyon eğitimleri, test ve muayene çalışmalarının yanı sıra, belgelendirme sağlıyoruz. Sistem belgelendirme çalışmalarında ISO 27001, ISO 14001 belgelendirme çalışmaları sunuyoruz. Türkiye'de faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlara sunduğumuz sistem belgelendirme, tarımsal ürün belgelendirme ve ürün belgelendirme çalışmaları ile uluslararası geçerliliğe sahip olan sertifikalarımızı edindiriyoruz.

Türcert Muayene Hizmetleri

İş sağlığı ve işçi güvenliği için periyodik kontrol muayene hizmetleri sunuyoruz. Özellikle inşaat sektöründe gereklilik olan muayene hizmetlerinde; forklift muayene, vinç muayene, platform muayene, caraskal muayene, transpal muayene, makinaların güvenlik muayenesi gibi alanlarda hizmet veriyoruz.

Ayrıca; mobil lift muayene, araç kaldırma muayene, topraklama ve paratoner muayene programlarımız ile iş güvenliği ve işçi sağlığı alanlarında eğitim ve sertifikasyon hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca ISO 16949 otomotiv kalite yönetim sistemleri ile eğitim programlarımızdan yararlanabilirsiniz. Uluslararası uygunluk ve kalite standartlarında onaylı belgelerimizden almak için bizlere iletişim hatlarımızdan erişim sağlayabilirsiniz. İnteraktif sistem üzerinden başvuru yapabilir veya daha önceki belge başvurularınız için belge sorgulama sisteminden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi