Araç Kurtarma

Çekici Hizmetleri Hangi Bölgelerdedir?

Araç Kurtarma

 

Her aracın bakımı devlet tarafından zorunlu tutulmaktadır. Ancak araçların bakımının yapılması o aracın bozulmayacağı anlamına gelmemektedir. Araçların aksamı yani çalışma yapısı da her markaya göre farklılık gösteriyor olduğundan şoförlerin aracın çalışmaması durumunda yapabileceği pek bir şey yoktur. Aracınızın yolda kalması gibi kötü durumlarda ise telaş yapmanıza gerek yoktur. Ümraniye oto çekici firmamızı arayarak en kısa süre içerisinde işlemlerinizi yaptırabilir ve firma yetkililerimiz tarafından aracınızı çektirebilirsiniz.

Çekici Hizmetleri Hangi Bölgelerdedir?

Firmamız Ümraniye şehrinin dışında Atakent’te de hizmetlerine devam etmektedir. Tepeüstü çekici hizmetlerimizde de Ümraniye’de olduğu gibi hizmetlerimiz aynı şekilde devam etmektedir. Firmamıza araç çekimi için ulaştığınızda aracınızın bozulduğu yer ile ilgili olarak bilgi vermelisiniz. Bulunduğunuz yerin ormanlık bir yer ya da şehir dışında bir yol olması durumunda da haritadan bulunduğunuz yer bilgilerini firmamıza WhatsApp üzerinden atar iseniz ekiplerimizin size ulaşması daha kolay olacaktır. Aracımız geldiğinde bozulan aracınız önce yol kenarında uygun bir yere çekilerek çekilmesi için gerekli hazırlıklar yapılacaktır. Hazırlıkların tamamlanmasının ardından ise aracınız taşıma sırasında zarar görmeyecek şekilde çekici aracımızın üzerine yerleştirilecektir.

Kasko Hizmetleri

Aracınız eğer belirli bir sigorta şirketi ile anlaşmasını yani sigortasını yapmış ise firmamızdan alacağınız hizmet karşılığında ödeyeceğiniz ücreti kaskodan alabilmektesiniz. Bunun için firmamız size fatura kesecektir. Araç çekim hizmetlerimiz ile alakalı daha çok bilgi için sizi https://www.umraniyeotocekici.net sitemize bekliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi