Kiralik Sunucu Hizmetleri

vps sunucu hizmetleri ile alakalı yazıda sunucu bilgileri ve özellikleri belirtilmiştir..

Kiralik Sunucu Hizmetleri

Merhabalar ilk önce Vps tanımını yapalım vps Virtual Private Server cümlesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçesi (Paylaşımlı Özel Sunucu) dur. vps sunucuları ram ve işlemci kaynakları bir makina altında diğer sanal sunucular ile ortak olan, paylaşımlı sanal sunucu olarak tanımlayabiliriz. Ram ve İşlemci kaynakları vps sunucu için atanmış olsa da aynı fiziksel sunucu altındaki diğer vps sanal sunucular da bu kaynakları kullanabilmektedirler. VPS ve VDS; bir sunucunun özel programlar kullanılarak kendinden daha küçük sanal sunuculara bölünmesine denir.

Bir sunucu bölündüğü zaman küçük parçalar halinde aynı özellikte sonucular elde edilir, fakat bu bölünme farklı şekillerde yapıldığında farklı özelliklerde küçük sunucular elde edilmesi imkan dahilindedir.Farklı Kontrol Paneli Seçenekleri İşletim sistemine göre seçeceğiniz kontrol panellerinden birini tercih edebilirsiniz. Linux işletim sistemi için Cpanel ya da Plesk Panel tercih edebilirsiniz. Windows işletim sistemleri için ise Plesk Panel ya da Maestro Panel'i tercih edebilirsiniz. VPS kiralama aylık veya yıllık bazda bir sanal sunucunun size özel olarak tahsis edilmesi anlamına gelmektedir. Size tahsis edilen kiraladığınız bu sunucuyu kiraladığınız süre içerisinde kullanabilirsiniz. Firmamızın müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve uzun süreli hem dost hem de müşteri edinme politikası sebebi ile yıllık vps kiralama fiyatlarımız aylık fiyatlara göre daha uygundur.

Sizde ucuz vps kiralama yaparak ister birkaç web sitesini yada yazılımı yüksek kaynak kullanımı ile yayınlayabilir,isterseniz dosya indirme yükleme işlemi yapabilir yada ufak çaplı bir hosting firması kurabilirsiniz. Tamamen özel olarak yapılandırdığımız kiralık vps paketlerimiz sizden gelecek özel taleplere göre de ücretsiz olarak derlenebilmektedir.Yeni nesil işlemciler, yüksek kalitede donanımlar ile oluşturduğumuz kiralık sunucu sistemimiz başlangıç seviyesindeki kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde optimize edilmiştir.Hosting yayını yapmak amacıyla VPS almanız durumunda VPS sunucunuz teknik ekibimiz tarafından özel olarak optimize edilerek ücretsiz hosting kontrol paneli ile beraber size teslim edilecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi