Kaliteli Kestamit Malzeme

Kaliteli Kestamit Malzeme

Mühendislik plastik ürünleri içerisinde en popüler olan kestamit malzeme ürünleri kalite anlamında oldukça dikkat çekicidir.

Kestamit döküm polyamid veya döküm olarak da tanınmaktadır. Kestamit malzemeler yüksek derecedeki mekanik, fiziksel, kimyasal ve elektriksel avantajlarından ve sahip olduğu üstün özellikleden ötürü tüm sanayi ürünleri arasında açık ara en çok kullanılan bir mühendislik plastik ürünü konumundadır. Bu anlamda sanayi üretiminde kullanılan alüminyum, bakır, bronz, çelik, fiber, pirinç gibi birçok metal ile karşılaştırıldığında sağladığı yüksek avantajlar sebebi ile günümüzde yoğun bir kullanım alnı vardır.

Sağladığı avantajlar arasında tüm metallerden daha ucuz, daha hafif, daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olması gelmektedir. Kestamit, maliyet olarak en uygun pirinçten bile 3’te bir oranında daha az maliyete sahiptir. Bu anlamda firmamız bu maliyeti en üst seviyede tütecek kestamit malzeme üretim hizmetini sunmaktadır. Firmamız tarafından en son teknolojik donanım ile gerçekleştirilen üretim hizmetinde kestamit parçalarının en yüksek verim ve en düşük maliyette kalması sağlanmaktadır. Firmamız sadece belirli ölçülerde değil aynı zamanda özel üretim kestamit malzeme de üretmektedir.

Kestamit Malzemelerde Üretim Çeşitliliği

Kestamit ürünlerin sağladığı fayda ve avantajlar oldukça fazladır. Bu anlamda firmamız klasik ürün çeşitliliğinin yanı sıra özel üretim ürün çeşitliliğine de sahip durumdadır. Günümüzde sanayi işletmelerini birçok farklı talep ve isteklerde bulunmaktadır. Firmamıza bu anlamda ham tecrübesi hem de kalitesi ile bu istekleri karşılayacak yeterliliğe fazlasıyla sahip durumdadır. Genellikle sarı renkte üretimini gerçekleştirdiğimiz kestamit malzemeler arzu edilmesi halinde siyah ve farklı renklerde de üretimini sağlamaktayız. Firmamız bünyesinde kestamit malzeme kullanılarak üretimi yapılan ürünlerin kullanım alanları son derece artmış durumdadır.

Polikim Teknolojisi ile Kestamit Üretimi

Firmamız kalite ve teknolojiyi arttırmak adına sürekli yeni nesil yöntem ve teknikler denemektedir. Bu sayede kestamit malzemeler ile yapılan ürünlerin sağladığı avantajlar artırılmakta ve daha süt seviyeye çıkarılmaktadır. Bu anlamda polikim teknoloji ile yapılan üretimimizde darbeye maksimum dayanma, sürtünme katsayısının minimuma indirilmesi, daha büyük ölçüler, renk çeşitliliği, iç gerilme ve stres oranları en az seviyeye indirilerek çok daha verimli ürünler üretilmektedir.

 

OKD Polimer, tercihlerinizi bekliyor…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi