Pleksi Kesim Hakkında – morpleksi.com

Reklam endüstrisinde, pleksi çok kullanılan ve önem arz eden bir unsurdur. Sadece reklam sektöründe değil, hayatın her aşamasında pleksi kullanılmaktadır

Pleksi Kesim Hakkında – morpleksi.com

 

 

Pleksi Kesim Yapım Aşaması

Reklam endüstrisinde, pleksi çok kullanılan ve önem arz eden bir unsurdur. Sadece reklam sektöründe değil, hayatın her aşamasında pleksi kullanılmaktadır. Petrokimya ürünü olmakla birlikte geçirgenliği olmadığı gibi yarı saydamdır. 1 mm ile 5 mm arasındaki kalınlıktan oluşmaktadır. Birbirinden farklı renkleri vardır ve endüstriyel amaçlar doğrultusunda kullanılır. Prekende olarak elde etmek zor olmakla birlikte doğal ısısı düşüktür ama yanıcıdır. Işın genliği Pleksi kesim ile ayarlanabilmekte ve kesilerek biçimlendirilebilmektedir. Kesme işlemi bir miktar ısı ile olmaktadır. Kesim yapım aşamasında hassasiyet oldukça yüksektir. Dünya'da olan tüm yenilikler ve so teknoloji kullanılarak hizmet verilmektedir. Dünya'nın her yerinde ve her alanında önemli aşamalarda kullanılmaktadır.

 

 Pleksiglas Ham Maddesi Kulanımı

Birçok alanda faydalanılan Pleksiglas bir hammadde olmakla birlikte cama göre daha dayanıklılık göstermektedir. Camdan üretilen bir kap 1 birim şiddete dayanırken, pleksiglastan yapılan bir kap 6 birim şiddete dayanıklılık gösterir. Kapak, broşürlük, kozmetik, aydınlatma, dekorasyon işlemeleri, led sistemleri, grafik tasarım gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Şeffaf veya opak renkler ile üretilen pleksiglas, iklimsel özelliklereyse son derece dayanıklıdır. Rengi zamanla solmadığı gibi kolay kırılmadığından kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Fabrika ve imalathanelerde hizmet vermekte olan ustalar morpleksi.com için çalışmaktadır. Yüksek ısının olduğu ürünler için uygun olmamasının nedeni yanmaya karşı dayanıklı olmamasıdır. Şekillendirme ve kesim işlemleri isteğe göre oldukça hızlı ve kolaylıkla yapılmaktadır.

 

 Morpleksi.com'da Verilen Hizmetler        

Neredeyse bütün sektörler için pleksi işlemleri yapılmaktadır. Müşterilerin isteğine ve ihtiyaçlarına cevap vermek için şekillendirilen ve kesilen ürünlere gereken önem verilmektedir. Piyasanın önde gelen firmaları arasında olduğu gibi uygun fiyatlar ile hizmet kalitesinden ödün vermemektedir. Fiyatın yanı sıra kalite ve teslimatta müşteriyi memnun etme politikası güdülmektedir. 2005 yılından bu yana en iyi hizmet verilmeye çalışılmaktadır. Firma ile çalışan müşteriler istedikleri vakit imalathaneleri gezme imkanına sahiptir. Fabrika Bayrampaşa'da olmakla birlikte ofis ve şube Beyoğlu'nda bulunmaktadır. Mevcut firmalardan farklı olarak müşteri memnuniyetine, fazla para kazanmaktan daha fazla önem verilmiştir. Müşteri memnuniyetinin talebin fazla olmasına ve müşterilerin artmasına neden olmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi