Astropay Nedir?

En güvenilir ödeme sistemlerinden olan Astropay Card ile siz de bilgilerinizin çalınması korkusundan kurtulabilirsiniz

Astropay Nedir?

En güvenilir ödeme sistemlerinden olan Astropay Card ile siz de bilgilerinizin çalınması korkusundan kurtulabilirsiniz. Peki Astropay nedir?

İnternet ortamından satın alma işlemleriniz için kullanabileceğiniz Astropay Card sayesinde yapmış olduğunuz işlemlerde kredi kartınızın bilgilerini paylaşmadan satın alma işlemi yapabilmenize imkan doğmaktadır. Bu sayede internet dolandırıcılığının oldukça artmış olduğu günümüzde sizlerin bu tarz dolandırıcılıklarla muhatap olmanız da engellenmektedir. Yurt dışında uzun yıllardır kullanılan ancak ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başlanan bu sistem sayesinde daha güvenli alışverişler yapabilmeniz sağlanmaktadır.

Astropay Nasıl Çalışır?

Astropay Card satın alarak sizlere verilecek olan pin kodunu kullanmanıza imkan verilmektedir. Almış olduğunuz bu pinde bulunan rakamlar Astropay Card’ı temsil etmektedir. Satın alınma işleminin gerçekleştirilmesinin ardından sizlere verilecek olan 16 haneli kod ile işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Bu kodla birlikte sizlere kartın son kullanma tarihi ve güvenlik numarasını da alarak işlemlerinizdeki kolaylığı arttırmış oluyorsunuz.

Astropay Neden Tercih Edilir?

İnternet üzerinden yapılan satın alma işlemlerinde kredi kartlarının bütün bilgileri talep edilmektedir. Alışveriş yapılabilmesi için güvenlik önlemleri alınıyor olsa da bu durum dolandırıcıları engellememiş ve alınan kredi kartı bilgileri ile birçok dolandırıcılık faaliyetinin yapılması sonucu ortaya çıkmıştır. Astropay Card ile yapılan alışverişlerde kişisel ve kredi kartı bilgilerinin paylaşılmıyor olması nedeni ile dolandırıcılık mağduriyeti de ortadan kalmaktadır. Bu nedenle internetten yoğun olarak alışveriş yapan kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Aynı zamanda Astropay Card’ların limitli olarak satın alınmaları bilgilerin başkasının eline geçse bile sadece bu limit içerisinde fayda elde edebilmelerine imkan sağlamaktadır.

Astropay Card’lar 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$ gibi tutarlarda satılmaktadır. Bu limitler içerisinde kullanabileceğiniz bakiyeniz bulunacaktır. Bu kartlar sayesinde internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kartınızın bakiyesi düşerek sonunda sıfırlanacaktır. Son kullanma tarihine kadar istediğiniz zaman içerisinde kullanabileceğiniz bu kart süre dolduktan sonra ya da bakiyenin sıfırlanmasından sonra tekrar kullanılamayacaktır. Bakiye yükleme gibi bir uygulamanın olmadığı Astropay Card ile satın almış olduğunuz tutarların harcanmasına imkan sağlanmaktadır.

Dolandırılma riskini en düşük seviyelere düşürebilmek için kart bilgilerinizin kesinlikle kimseyle paylaşılmaması gerekmektedir. Alınacak olan bilgiler ile kolaylıkla alışveriş yapılabileceğinden dikkat edilmesi gerekecektir.

Astropay Kodunun Çalınması Durumunda Ne Yapılmalıdır?

Satın almış olduğunuz kodun çalınması durumu yeterince dikkat edilmemesi durumunda başınıza gelebilecek talihsizliklerden birisidir. Bu durumda hemen gereken önlemleri almanız gerekmektedir. Çalınma şüphesi doğduğunda mutlaka müşteri hizmetleri aranarak bilgi verilmesi gerekmektedir. Arandıktan sonra temsilci tarafından yapılacak olan kontrollerde kartınızda bakiyenin bulunup bulunmadığı ve sizin kartınızın bilgileri ile işlem yapılıp yapılmadığı tespit edilecektir. Yapılan kontrollerde kartınızda bakiye var ise hemen çekilerek daha fazla kayıp yaşanmaması sağlanacaktır. Daha sonra şahsi hesabınıza bu tutar aktarılacak ve bu şekilde daha fazla zarar etmeniz engellenecektir. Bu tip durumlarda önemli olan çalınma şüphesinin ortaya çıkması ile birlikte hızlı hareket edilerek müşteri temsilciliğine bilgi verilmesidir. Geç kalınması durumunda kartınızın bakiyesi tamamen harcanabilecektir.

Ön ödemeleri kartlar arasında kendini gösteren ve herkes tarafından tercih edilen Astropay Card sayesinde siz de internet üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ya da kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmadan yapacağınız işlemler sayesinde dolandırılma riski en düşük seviyelere ineceğinden Astropay Card kullanımı oldukça artmaktadır. Artık gerçek paraların kullanımlarının oldukça düşmesinden dolayı sanal cüzdanların kullanımı rehavet görmektedir. Bu nedenle oldukça sık sorulan ‘Astropay nedir?’ sorusunun cevabı bu şekilde verilebilmektedir. Daha güvenli alışveriş için siz de Astropay Card kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart ,Astropay Kart satın almak ve güvenli alışveriş yapmak için 

 

https://www.paykasacards.net/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kemal tunc     2018-10-09 Sürekli paykasa alan birisiyim burda reklamı gördüm ve tıkladım ve arkadaşlara tavsiye ederim kodu sorunsuz şekilde kullandım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi