Ankara Evden Eve Nakliyat Ambalajlamanın Önemi

Ankara Evden Eve Nakliyat Ambalajlamanın Önemi

Nakliyat sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan firmamız hizmetlerini kaliteli ve sorunsuz olarak gerçekleştiriyor. Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen yetki belgesi ile Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine taşıma hizmeti sağlamaktayız. Sorunsuz taşıma hizmeti gerçekleştirmek amacı ile taşıma öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak tüm eşyalarınızı yerine görür ve size doğru şekilde hizmet sağlarız. Tüm taşımacılık hizmetleri ve taşımacılık hakkında merak ettiğiniz konular hakkında müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabileceğiniz gibi http://europatrans.com.tr adresine giriş yaparak daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve hizmetlerimizi inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Taşımacılıkta Sigortanın Önemi

Taşıma işlemi oldukça zor bir işlemdir. Taşınma gerçekleştiren kişiler bu süreçte oldukça hassas ve sıkıntılı olmaktadır. Biz firma olarak bu süreçte müşterilerin psikolojisini anlıyor ve her konuda sorunsuz destek sağlıyoruz. Taşınmanın verdiği strese başka stres eklenmesine izin vermeden içinizi rahatlatacak tüm desteği sağlıyoruz. Bu hizmetlerin başında eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Bu sayede olası bir sorun oluşması halinde bu durumdan en az düzeyde etkilenmenizi sağlamış oluyoruz. Sigorta sayesinde eşyalarınızın zarar görmesi durumunda eşya bedeli tarafınıza sorunsuz şekilde ödenmektedir. Nakliye sırasında eşyalarınıza mutlaka sigorta yaptırmanız firmamız tarafından önerilmektedir.

Taşımacılıkta Ambalajlama

Ankara evden eve nakliyat ambalajlamanın önemine büyük vurgu yapıyor. Taşınmanın sorunsuz gerçekleşmesi için en önemli kural doğru şekilde paketlenmesidir. Paketlenecek eşyaların her biri uygun kolilere yerleştirilmeli ve koruma altına alınmalıdır. Eşyalar paketleme sırasında uygun kolilere yerleştirilirken paket baloncuk ile koruma altına alınır. Bu şekilde herhangi ufak bir çarpa esnasında bile zarar görmesinin önüne geçilir. Eşyalarınız yeni yerine getirildikten sonra tüm eşyaların teslimatı yapılır ve firmamız bünyesinde çalışan personeller tarafından montajı sağlanır. Evinizde bulunan beyaz eşyalarınızın bağlantısı dahil gerekli tüm işlemler firmamız bünyesinde gerçekleşir. Ayrıca taşınma sırasında en çok korkulan ütüsü bozulacak eşyaların ütüsü bozulmaması için ise şeffaf dolap temini sağlanır, bu sayede giysilerinizin ütüsü bozulmayacak şekilde nakliyesi yapılır.

Asansörlü Taşımacılık

Ankara evden eve nakliyat hizmeti sağlayan firmamız sorunsuz hizmet sağlamak adına asansörlü hizmet veriyor. Yüksek bir binada oturuyorsanız taşınma işlemi asansörlü taşımacılık sayesinde daha kolay hale geliyor. Dar apartman dairelerinde eşyaların çizilme riskinin ortadan kalkacağı gibi hem de zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Eşyalarınız kısa sürede sorunsuz şekilde taşınmaktadır. Sistem her seferinde 300 kg ağırlığında eşya kaldıracak bir sisteme sahiptir.

Eşya Depolama İşlemi

Profesyonel olarak destek sağlayan firmamız kullanmadığınız ve atmak istemediğiniz eşyalarınız için size depolama hizmeti sağlamaktadır. Sizin için manevi değeri büyük olan eşyalar Europatrans tarafından güvenli ortamda muhafaza edilerek her türlü, sel, hırsızlık, su baskını gibi olumsuz durumlara karşı güvence altına alınır. 7/24 izlenen ortamda korunan eşyalar kamera sistemi ile sürekli olarak izlenir. Depoya götürülecek olan eşyalar en iyi şekilde ambalajlama yapılır. Düzgün şekilde ambalajlanan eşyalar araçlara yüklenerek sizin eşliğiniz de depo personellerimiz tarafından alınır ve yerleştirilir. Depoların temizliği 10-15 gün süre ile anlaşmalı olan temizlik firmaları tarafından gerçekleştirilir.

Şehir İçi Nakliyat

Güvenli ve kaliteli taşımacılıkta öncü olan firmamız müşterilerini üst düzey profesyonellik ile karşılıyor. Yılların vermiş olduğu deneyim ile son model kapalı çelik kasa araçlar ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Ankara evden eve nakliyat konusunda kusursuz araç filomuz ile 2+1, 3+1, 4+1 ev eşyaları kolay şekilde taşınmaktadır. Eviniz ne kadar büyük olursa olun uygun araç seçeneklerimiz mevcut olup, sorunsuz hizmet sağlanmaktadır. Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye geneli içim eşya taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi