Kaliteli Baklavaya Kolay Ulaşım Yolu

Baklavalar, Gaziantep yöresine özgü tereyağı, Antep fıstığı ve yufkaların üst üste koyulmasıyla oluşturulmuş şerbetli bir yöresel lezzettir.

Kaliteli Baklavaya Kolay Ulaşım Yolu

Baklavalar, Gaziantep yöresine özgü tereyağı, Antep fıstığı ve yufkaların üst üste koyulmasıyla oluşturulmuş şerbetli bir yöresel lezzettir. Bayramlarda veya özel günlerde sıklıkla tercih edilebilen oldukça lezzetli bir tatlıdır. Bu alanda baklava market sitesi üzerinden her çeşit baklavaya ulaşabilir ve kolaylıkla baklava sipariş verebilirsiniz. İster kutu olarak ister tadımlık olarak isterseniz de tepsiyle sipariş verebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verilir?

Baklava markete girdiğiniz andan itibaren, aradığınız her çeşit baklava fiyatları ve özelliklerine ulaşabilirsiniz. Kuru bir şekilde hazırlanmış olarak evlere kadar siparişleriniz teslim edilebiliyor. İsteklere özel şekilde boyutları da değişiklik gösteriyor. İsterseniz şerbetli bir şekilde de yöresel lezzet olan baklavaya ulaşabilirsiniz. Özel günlerin yanı sıra, her zaman tüketilebilecek olan ve tadı damaklarda kalan bu lezzeti kutuyla ya da tepsiyle kapınızda teslim alabiliyorsunuz. Seçtiğiniz baklavayı tepsi baklava fiyatları incelenerek kolaylıkla verebiliyorsunuz.

Baklava Çeşitleri

Şerbetli olan ve baklava adı altında kesim şekillerine, fıstık ya da ceviz oranlarına göre farklı isimlerde bulunuyor. Cevizli ya da fıstıklı baklavalar, daha kalabalık aileler için ya da özel günler için tepsiyle de sipariş edilebiliyor. Ortalama 4 iş günü içerisinde tepsi baklava sipariş ayağınıza kadar geliyor. Aşiyan, Ankara Dolama, atom, cevizli özel baklavalar da özelliklerine göre farklı fiyat aralığında bulunuyor. Çikolatalı burma ve çimcik ile de yeni lezzetler sizleri bekliyor. Pek çok farklı lezzeti barındıran ve her damak tadına uyumlu çeşitlerle sizleri bekliyor.

baklava.market

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi