E Ticarette Yeni Entegre Şekli

İşletmeler en büyük sorunlarını, düzenli bir yönetim programı arayışlarında yaşarlar. Programların kalitesi, çalışmaların hızlı ve doğru olması ile belirlenir.

E Ticarette Yeni Entegre Şekli

İşletmeler en büyük sorunlarını, düzenli bir yönetim programı arayışlarında yaşarlar. Programların kalitesi, çalışmaların hızlı ve doğru olması ile belirlenir. Kaliteli bir yazılım programı sorunsuz ve hızlı olandır. İnternet sitesi aracılığıyla yazılım programları alanına farklı bir bakış açısı getiren.sentos.com.tr adresi, uzman yazılımcıların ürettiği yazılımları piyasaya sürer. Sitede N11 entegrasyon işlemlerinin demo hesabı, deneme yapılmak için görüntülenmektedir. Program hazırlayıcıları, program hakkında oluşabilecek bir sorun veya kullanımı ile ilgili bir sıkıntı yaşanması durumlarına karşı, 7 gün 24 saat teknik destek imkânı verir. Program tam donanımlı yapısı ile Hepsiburada entegrasyon firmalarına ürün yüklemesi yapabilir. Ayrıca bu ürünleri farklı kategorilerden seçip, paket haline getirerek ürün stokundan düşme durumu da programın ekstra hizmetlerindendir.

İşletmeler İçin Stok, Cari Hesap, Basit Muhasebe Programları

Basit muhasebe programı ile maliyet hesapları yapıldığı gibi, stok programı ile de işletmenizde bulunan ürün sayısını değerlendirebilirsiniz. Sitenin içeriğini inceleyerek, program fiyat ve detayları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Kolay kullanımı ekstra bir eğitim gerektirmeyen yazılım programları Gittigidiyor entegrasyon firmalarına yeni ürünler ekliyor. Kullanıcılarına ekonomik yönden de külfet sağlamayan bu yazılım programlarını site üzerinden araştırmalısınız.

Tek Elden Yönetim

Program bir kaç şubesi olan işletmelere tek elden, bilgisayar yönetimi sağlıyor. Tüm şube ve merkeze ulaşım imkanı veren program ile Pazaryeri entegrasyon platformlarına ulaşılabiliyor. Yazılım programları içinde gelişmiş hizmetlere site aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

https://www.sentos.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi