Çocuk Gelişiminin Adresi

Dünyada en çok değer verilen varlıklarımız çocuklarımızdır. Onların duygusal, ruhsal ve fiziksel gelişimi, tüm ebeveynler için çok önemlidir. Esenyurt kreş bu konuda fark yaratacaktır.

Çocuk Gelişiminin Adresi

Dünyada en çok değer verilen varlıklarımız çocuklarımızdır. Onların duygusal, ruhsal ve fiziksel gelişimi, tüm ebeveynler için çok önemlidir. Esenyurt kreş bu konuda fark yaratacaktır. Uzman kadrosu, güler yüzlü personeli ve diyetisyen eşliğinde yapılan yemekleri ile, sağlıktan hijyen, eğitimden, iletişime her yönü ile olumlu geri dönüş olan kurum Beylikdüzü kreş ile artigelisim.com.tr adresinden tanışabilirsiniz. Servis sistemine kadar son derece donanımlı olan firma, çocuğunuzun güvenliği ve eğitimi için gerekli uzmanlığa sahiptir. İstanbul gibi bir şehirde güvenilir bir kreş arıyorsanız Esenyurt anaokulu tavsiye edilir.

Ne Gibi Eğitimler Verilmektedir?

Beylikdüzü anaokulu olan Artı gelişimde fen, matematik, sanat, resim, spor aktiviteleri, bale, yaratıcı drama, halk oyunları, satranç, modern dans, İngilizce, değerler eğitimi, oyun, okuma yazma hazırlık çalışmaları ve eğitici geziler gibi birçok hizmeti bünyesinde bulunmaktadır. Kurum yarım gün ve tam gün olarak 2 türlü hizmet vermektedir. Tam gün saatleri sabah 7 ile başlar ve akşam 7 ile son bulur. 0-6 yaş öğrenciler için uygundur.

https://artigelisim.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi