2018 Mezuniyet Töreni Nerede Yapılır?

2018 Mezuniyet Töreni Nerede Yapılır?

İstanbul’da aylardır hazırlandığınız mezuniyetinizi klasik mekanlarda kutlamak yerine bir farklılık yaparak tüm geceyi unutulmaz bir hatıraya çevirmek için hayatınızda bir defa yapabileceğiniz mezuniyetinizi düzenlerken yatta mezuniyet kutlaması yaparak arkadaşlarınızla birlikte sınırsız eğlencenin tadına varabilirsiniz?

Yatta Mezuniyet Neler Gerekli?

Hayal ettiğiniz mezuniyet töreninize bogazturuteknesi.com sitemizden bizlere ulaşarak tüm organizasyonu bizlerle paylaşmanız yeterli olacaktır. Tüm hazırlıkları profesyonel ekibimizle yerine getirerek gece boyunca saatlerce eğlenmenin tadına varacağınızdan şüpheniz olmasın. Tam donanımlı ekibimiz ile teknede mezuniyet kutlamanızı yaparken ihtiyaç duyacağınız her şey hazır olarak gelecek ve belirlediğiniz rotalarda sizlere İstanbul’un en güzel manzarasını arkadaşlarınızla birlikte rahatça gezerken denizin huzuru, boğazın ihtişamının altında sadece sizlere özel yatımızda dilediğiniz gibi müziklerle eğlenecek ve unutulmaz anlarınızı manzaraları fotoğraflayarak unutulmaz hale getirebileceksiniz.

Teknede Mezuniyet Kutlamak Ne Kadar?

Mezuniyet balonuzda kullanacağınız rotalar, yemek menüleriniz, canlı müzik yada dj tarzlarınız sizlerin seçeneğine sunulacaktır. Tercih edeceğiniz organizasyon şekline göre fiyatlandırmalarımızı düzenleyip en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlandırma ile balonuzu düzenleme şansı sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Balo gecenizde sizlerin isteklerini sırasıyla ve tam olarak yerine getirecek uzman ekibimizle, teknik alt yapımız sayesinde konforlu, havadar ve mis gibi deniz kokusu içinde eğlencenin sınırlarını zorlayabileceğiniz gecenizde yatımız dilediğiniz tüm aktiviteler için hazır olarak sizleri bekliyor olacaktır ve eğlence sırasında isteklerinizi bildirerek ek organizasyonlarda planlayabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi