Gökkuşağı Gibi Renkli Asfaltlar İçin Printasphalt

Asfalt sektöründe gün geçtikçe yaygın hale gelen ve birçok alanda sıklıkla tercih edilen renkli ve desenli asfalt uygulamaları, sokak, cadde, oyun alanı, park ve bahçe...

Gökkuşağı Gibi Renkli Asfaltlar İçin Printasphalt

Asfalt sektöründe gün geçtikçe yaygın hale gelen ve birçok alanda sıklıkla tercih edilen renkli ve desenli asfalt uygulamaları, sokak, cadde, oyun alanı, park ve bahçe, kaldırımlar ve gerekli görülen diğer tüm alanlarda uygulanabilen, klasik asfalt görünümünden çok farklı bir alternatif sunan çalışmalardır.

Rengârenk oyun alanları oluşturmak, asfaltlara estetik kazandırmak, alanları çekici hale getirmek ve görsel bir çeşitlilik sağlayarak pozitif katkılar sağlayan renkli asfalt, uygulanan alanlarda oldukça ilgi çekici ve ferah bir görünüm kazandırmaktadır.

Klasik asfaltlara göre çok daha fazla dayanıklılığa sahip olan renkli asfalt uygulamaları, karışımında bulunan maddeler ve asfalt boyası sayesinde hem daha kullanışlı, hem de iklim koşulları ve diğer fiziki şartlara karşı daha dirençli bir kullanım sunmaktadır.

Prıntasphalt Hakkında

Asfalt sektöründe uzun yıllardır hizmet veren, merkezi İstanbul Ataşehir'de bulunan Printasphalt, tecrübeli ve uzman mühendislerinin hazırladığı projelerle ve deneyimli uygulayıcı kadrosuyla oldukça başarılı işler çıkartan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteye önem veren anlayışıyla sektörde ilk akla gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Müşteri portföyü oldukça geniş olan Printasphalt, Bilkan İnşaat ve Otomotiv Tic. Ltd. Şti.’nin tescilli markasıdır. Asfalt sektöründe hayata geçirmek istediğiniz projeleriniz hakkında oldukça kapsamlı ve titiz çalışmalar yaparak renkli asfalt, desenli asfalt veya asfalt boyası uygulamak istediğiniz alanlar hakkında olabilecek en iyi çalışmayı yüksek performansla gerçekleştiren Printasphalt ve çalışmaları hakkında detaylı bilgi almak ve iletişim sağlamak için 0 850 203 30 33 numarasını arayabilir veya https://printasphalt.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi