Co2 Fraksiyonel Lazer Leke Tedavisi

Lazer ile tedavi çeşitlerinden birisi olan co2 fraksiyonel lazer ile cilt tedavisi hastalara uygulanarak estetik olarak güzelliklerini korumaları sağlanır.

Co2 Fraksiyonel Lazer Leke Tedavisi

Lazer ile tedavi çeşitlerinden birisi olan co2 fraksiyonel lazer ile cilt tedavisi hastalara uygulanarak estetik olarak güzelliklerini korumaları sağlanır. Co2 fraksiyonel lazer ile cilt tedavisiile Lazerle kırışıklık tedavisi, lazerle leke tedavisi, lazerle cilt gençleştirme, lazer ile cilt gözeneklerinin sıkılaştırılması, lazer ile yara ve ameliyat izlerinin silinmesi gibi birkaç çeşitli tedavi çeşitleri mevcuttur.

Maya Estetik ve Tedavi

Maya Estetik yıllardır müşterilerine yıllardır sağlıklı kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Maya estetik aquafacial cilt bakımı, fransız askısı, fokusluultrasyon, karın germe, göğüs küçültme, göz kapağı estetiği, burun estetiği gibi pek çok tedavi çeşitleri yanında hastalarına aynı zamanda co2 fraksiyonel lazer ile cilt tedavisi de uygulamaktadır. mayaestetik.com internet adresi üzerinden Maya Estetik'in sitesine ulaşabilir ve daha detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. CO2 lazer ışınları deride bulunan su molekülleri ile etkileşime girerek buradaki bölgede bulunan dokuların 120 mikron çapında sütunlar halinde buharlaşması sağlanır.

Bu uygulama sırasında o bölgedeki dokuda bulunan kollagenler kısalmaya başlar ve iyileşme işlemi başlar. Buharlaştırılan dokular, etrafında bulunan diğer sağlıklı dokular yardımı ile hızlıca iyileşme sürecine girer. Diğer doku soyma işlemleri ile karşılaştıracak olursak bu uygulamada derinlik doktor tarafından ayarlanır diğer uygulamalarda ise derinlik göz kararı ayarlanır ve nadir de olsa sonuç beklenenin aksine olabilir. Ciltteki yenilenme ve genleşme oluşan yeni dokulardaki kollagen ve elastin adı verilen bağ dokusu eleman sentezi artmasıyla olur.

Yan Etkileri

Diğer uygulamalarda olduğu gibi bu uygulama sonrasında da ciltte kısa süreliğine kızarıklık ve kabuklanma görülebilir ancak bu durum çok kısa bir süre sonrasında normale dönmektedir. Eğer uygulama teknolojik olarak iyi bir cihaz ile yapılırsa tedavi o kadar iyi ve hızlı sonuç vererek bu yan etkilerin görülme ihtimali de minimuma indirilir.

https://www.mayaestetik.com/hizmetler/cilt-tedavileri/co2-fraksiyonel-lazer-catlak-tedavisi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi