Sendpulse Toplu Mail Sistemi

Firmanın kuruluş amacı, teknoloji çağında artık, basılı reklam kağıtlarının yerinin elektronik reklamların almasıdır.

Sendpulse Toplu Mail Sistemi

Firmanın kuruluş amacı, teknoloji çağında artık, basılı reklam kağıtlarının yerinin elektronik reklamların almasıdır. Elindeki müşterilerine reklamlarını hızla ve güvenle ulaştırmak isteyenler markaların tercih ettiği firma kurulduğu andan beri müşterilerine güvenle ve kaliteli bir şekilde hizmette bulunmaktadır. Firma, toplu mesaj, toplu mail, web pushlar ve toplu smtp E-postası gönderme işlemlerini yapmaktadır. sendpulse.com.tr sitesi üzerinden hizmet vermekte olan firma, rakiplerine göre daha hızlı ve daha düşük ücretlerle çalışmaktadır. Hızlı teslimat yapması firmayı diğer firmalardan öne geçirmektedir. Yedi gün yirmi dört saat boyunca müşterilerinin ulaşabildiği şirket, site üzerinden canlı sohbet hattı ve telefon hattı üzerinden müşterilerine ve müşteri adaylarına cevap vermektedir. Her gün ve her saat ulaşılabilir olması da müşterilere cazip gelmektedir.

Ürün ve Hizmetler

Firma tarafından müşterilerine yüzden fazla hazır şablon sunulmaktadır. Şablonlar telefon, tablet veya bilgisayarlardan, yani hangi cihazdan olursa olsun kaliteli bir görünüm sunmaktadır.

Gönderdiğiniz toplu e-postaların müşteri tarafından açılıp açılmadığını görebilmekte ve aynı e-postayı yeniden gönderebilmektesiniz. Ayrıca müşterilerinizin yaşadıkları bölgelere, ilgilendikleri alanlara veya cinsiyetlerine göre farklı e-postalar ve e-posta şablonları da gönderebiliyorsunuz. 500’den daha az müşteriniz varsa şirket size aylık 7500 e-postayı sizden herhangi bir ücret almadan gönderme olanağı sunmaktadır.

Site aracılığıyla toplu mail gönderme işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Müşterilerinize toplu mail atarak işlerinizi daha da büyütebilirsiniz. Sitenin aracılığıyla toplu mail gönderim işlemi diğerlerine göre daha ucuz fiyatlara yapılabilmektedir.

sendpulse.com.tr/features/email

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi