Kaliteli Forklift Yedek Parça ihtiyaçlarınıza Online Erişim İmkanı

Ballıkaya Makina, tüm müşterilerinin ihtiyacı olan forklift yedek parça temini için hizmetlerini sunmaktadır. 1970 senesinden başlayan bu hizmet...

Kaliteli Forklift Yedek Parça ihtiyaçlarınıza Online Erişim İmkanı

Ballıkaya Makina, tüm müşterilerinin ihtiyacı olan forklift yedek parça temini için hizmetlerini sunmaktadır. 1970 senesinden başlayan bu hizmet, Türkiye üzerinde gereksinim duyulan yedek parçaların satışlarının gerçekleştirilmesiyle de sağlanır. Online olarak ballikaya.com sitesine giriş yaparak, Ürünler kısmına gelerek ihtiyacınız olan her bir forklift yedek parçalarını bir arada görebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere çeşitli markalara ait olan yedek parça teminlerinin de sağlanması, verilen hizmetin müşteri memnuiyeti odaklı olduğunu gösterir.

Hızlı, Güvenli ve Beklentileri Veren Yedek Parça Temini

Ballıkaya Makina, müşterilerine piyasalarda en kaliteli ve doğru bir şekilde üretimi yapılan ucuz forklift yedek parça satışlarını gerçekleştirir. Bunun için ise Elektrik-Elektronik bölümlerinde, Ampuller, müşürler, marş dinamoları, DC-DC Konvertör, Kontrol kutusu, Kontak anahtarı, Korna, Curtis, Akü soketleri grupları ve daha fazlasını sunar. Aynı zamanda hidrolik, frenler, dingil aksamları, motor grupları, şanzımanlar, çeşitli aksesuarlar ve şaselerde Ballıkaya Makina firması tarafından sunulan yedek parça gruplarını yansıtır. Direkt olarak http://ballikaya.com.tr/ sitesine giriş yaparak Ürünler bölümünden satışı yapılan forklift yedek parça ürünlerini görebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi