Portatif Masa Ve Sandalyeler

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan en önemli eşyaların başında masa ve sandalyeler gelmektedir. Rahat ve konforlu vakitler geçirilmesi adına birbirinden değişik özelliklerde ve tasarımlarda üretilmekte olan bu ürünler...

Portatif Masa Ve Sandalyeler

            Günlük hayatta sıklıkla kullanılan en önemli eşyaların başında masa ve sandalyeler gelmektedir. Rahat ve konforlu vakitler geçirilmesi adına birbirinden değişik özelliklerde ve tasarımlarda üretilmekte olan bu ürünler, balkondan mutfağa, bahçeden çocuk odasına kadar çok çeşitli alanlarda kişilerin en büyük yardımcıları olmaktadır.

            Bunlar arasında son zamanlarda en çok aranan ürünlerin başında ise katlanır masa sandalye gelmektedir. Özellikle iç mekanların dar olduğu evlerde, çok yer kaplamadığından dolayı istenilen fonksiyonda kullanılabilmekte olan bu ürünler, birbirinden şık ve modern tarzlarda dizayn edilerek dekoratif açıdan da zarif görünebilmektedir.

 Çok Çeşitli Malzemelerden Üretimler

            Portatif yapıdaki sandalye modelleri arasında akrilik kumaş malzemelerin alüminyum profil ayaklar üzerine geçirilmesi ile oluşturulan, tamamen plastik, metal ve ahşap şeklinde olanları da mevcuttur. Tek elle dahi rahatlıkla kaldırılabilen bu ürünler son derece hafif yapıdadır. Kırmızı, mavi, lacivert, siyah, yeşil gibi istenilen tek renk kumaş tasarımında bulunabileceği gibi dijital baskılı desenli özelliklerde kumaşlar da bulunabilmektedir.

 Geniş Kullanım Alanları

            Katlanır özelliklerdeki masa çeşitlerine bakıldığında ise 60x60, 60x80, 60x90, 70x70, 70x100 gibi her ölçü aralığında ürünler kolaylıkla yer almaktadır. Paslanmaz nikel ve alüminyum alaşımlı profil kontrüksiyonların üzerine pvc, suntalam malzemelerdeki modellerine ek olarak tamamen parlak metal tasarımda olanları da bulunmaktadır. Evlerde kullanımlarına ek olarak, portatif özellikler gösterdiklerinden dolayı her türlü aracın bagajına rahatlıkla sığarak tatil köylerinde, yazlıklarda, plajlarda, balıkçılık aktivitelerinde ve piknik alanları gibi açık mekanlarda da her an yanı başınızda bulunabilmektedir.

            Burada katlanır piknik masası çeşitlerine ayrı olarak değinilecek olursa, kayın, gürgen ve meşe gibi en iyi ağaç gövdelerinden elde edilerek üretilmeleri sayesinde doğal görünümler oluşturmaktadır. Çoğu zaman tabureleriyle birlikte takım halinde de tedarik edilebilmekte olan portatif piknik masası modelleri, suyla temas halinde şişme yapmayan, aşırı sıcak ve soğuk havalarda deformasyona uğramayan yapıda olduklarından uzun ömürlü kullanımlara olanak tanımaktadır.

 En Uygun Fiyatlarda Ürün Siparişi

            Siz de havaların ısınmasıyla birlikte tatile çıkmak ve katlanır özellikteki tüm bu masa ve sandalyeleri daha yakından incelemek istiyorsanız, www.eportatif.com'a tıklayarak ürün kataloglarımıza bakabilir, ihtiyaç duyduğunuz modelleri en uygun fiyatlar, indirimler ve kampanyalar ile kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi