Zemin Kaplama Bilgili İnşaat’tan Sorulur

Zemin kaplamada öncü marka Bilgili İnşaat yıllardır süren zemin kaplama hizmetlerine devam ediyor. Yüzlerce uzman referansa sahip kuruluş olan Bilgili İnşaat, birçok zemin kaplama konusunda hizmet vermektedir.

Zemin Kaplama Bilgili İnşaat’tan Sorulur

Zemin kaplamada öncü marka Bilgili İnşaat yıllardır süren zemin kaplama hizmetlerine devam ediyor. Yüzlerce uzman referansa sahip kuruluş olan Bilgili İnşaat, birçok zemin kaplama konusunda hizmet vermektedir. Müşteriler zemin kaplama işleri olduğunda birçok seçenek arasında kararsız kalmaktadır. Peki, zemin kaplamada ne tür seçenekler bulunmaktadır?

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik zemin kaplama genel olarak spor sahalarında kullanılır. En bilinen kullanım alanı açık alan tenis kortlarıdır. Bunun dışında voleybol, basketbol gibi sporların sahalarında da kullanılır. Asfalt ve beton zemine uygulanabilen bu tür kaplama, estetik ve aynı zamanda da dayanıklı malzemeden oluşur.

EPDM Zemin Kaplama

EPDM zemin kaplama aynı zamanda tartan kaplama olarak da bilinir. Atletizm pistleri, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanlarında kullanılır. Esnek bir zemin kaplamasıdır. Hava koşullarına, aşınmaya, ses ve darbelere dayanıklı olup uzun ömürlüdür.

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama uygulanması zor olsa da kir tutmayan ve toz geçirmeyen özelliği ile öne çıkar. Sağlam olan bu tür kaplama genelde okul, hastane ve hassas zeminlerde sıklıkla kullanılır. Bu kaplamanın diğer bir özelliği de oldukça şık durmasıdır.

Poliüretan Zemin Kaplama

Poliüretan zemin kaplama genellikle spor salonları ve endüstriyel zeminlerde kullanılır. Derzsiz ve birleşimsiz uygulanabilir. Kolay tamir edilebilir ve dayanıklıdır. Hijyenik ve kolay temizlenebilir.

Bilgili İnşaat Zemin Kaplama

Zemin kaplamadaki uzman kadrosuyla Bilgili İnşaat hakkındaki daha fazla bilgiye www.bilgiliinsaat.com sitesinden de ulaşılabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi