Sağlıklı ve Şık Dişler

Çevresel koşulların yanında kalıtsal bir takım özelliklerin de etkili olduğu diş ve çene bozuklukları birçok insanın ortak problemi halini aldı.

Sağlıklı ve Şık Dişler

Çevresel koşulların yanında kalıtsal bir takım özelliklerin de etkili olduğu diş ve çene bozuklukları birçok insanın ortak problemi halini aldı. Alt çenenin üste doğru kapanması, çene darlığı, dişlerin birbiri üzerine çarpık olarak yerleşmesi, üst damağın çok fazla öne doğru olması gibi birçok bozukluk mevcut.

Çenedeki kapanma bozukluklarının yanı sıra dişlerdeki çarpık yerleşme ortalama 24 ay süren bir tedavi ile düzeltilebiliyor.

Diş hekimliği alanının uzmanlık dallarından biri olan; halk arasında diş teli tedavisi olarak bilinen Ortadonti tedavisi ile dişler düzeltilebiliyor. Son geliştirilen teller saydamlaştırılarak  invisalign adı verildi. Bu sayede tedavi sürecinde de şık bir görünüm ortaya konulabilecek.

Uzman Dr. Begüm Ulaşan

Eşi ile birlikte Bursa ortodontist kliniği açarak hastalarına hizmet veren Uzman Dr. Begüm Ulaşan, begumulasan.com internet sitesiyle de merak edilen her şeye cevap veriyor.

Birçok hastasında şeffaf diş teli teknolojisinden faydalanan Dr. Begüm, harika sonuçlara imza atıyor. Ön muayene ile tedavi sürecine karar verilirken, tedavinin sonunda Harika bir gülüşe kavuşma garantiniz var.

http://www.begumulasan.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi