Erken Tanı Ve Tedavi

Kadın hastalıklarından biri olan ve kısaca cinsel ilişkiye çeşitli sebepler ile girememe vajinismus nedir sorununun cevabı Operatör Dr Esra Demir Yüzer'e ait klinik ve internet sitesinde bu şekilde tanımlanmaktadır.

Erken Tanı Ve Tedavi

Kadın hastalıklarından biri olan ve kısaca cinsel ilişkiye çeşitli sebepler ile girememe vajinismus nedir sorununun cevabı Operatör Dr Esra Demir Yüzer'e ait klinik ve internet sitesinde bu şekilde tanımlanmaktadır. Vajinismus.online sitesi vajinismus konusunda ayrıntılı bilgi almak isteyenlere ve tedavi şeklinin nasıl olması gerektiğine yönelik ön bilgilendirme ve destek hizmetleri sunar.

Tedavi Edilir Bir Hastalık Mıdır?

Klinik desteği yada online destek almak isteyenlere yönelik yapılan bilgilendirmede bir hastalık olan ve çeşitli faktörlerden etkilenen bu hastalığın tedavisi mümkündür. Cinsel ilişkiden iğrenme, korku, tiksinme, hamile kalma korkusu, ilk cinsel ilişkinin ağrılı olması, kızlık zarı yapısı gibi fizyolojik ve psikolojik nedenlere bağlı olarak gelişen vajinismus tedavisi için öncelikle tanı ve teşhis aşaması sonrası, cinsel terapi, akupunktur, hipno terapi ve en son olarak cerrahi müdahale yöntemlerinden bir hastalığın tedavi sürecinde uygulanmaktadır.

Sağlıklı bir cinsel hayat için erkeğin gereksinimi kadar kadın için de gereksinim olan cinsel birliktelikte yaşanılan sorunlara çözüm olamadığınız takdirde vajinismus tedavisi Ankara kızılay merkezinde klinik düzeyinde hizmet verilir.

https://www.vajinismus.online/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi