2018-2019 Sünnetlik Modelleri

Emir Sünnet Kıyafetleri okulların tatil olmasıyla birlikte çocuklarını sünnet etmek isteyen ailelere özel kampanyalar, şık tasarıma sahip modeller sunmaya devam ediyor.

2018-2019 Sünnetlik Modelleri

2018-2019 sezonu sünnetlik modellerini sergileyip satışa sunan Emir Sünnet Kıyafetleri okulların tatil olmasıyla birlikte çocuklarını sünnet etmek isteyen ailelere özel kampanyalar, şık tasarıma sahip modeller sunmaya devam ediyor. 

Sünnet kıyafetlerini mağazalarda yorularak zaman harcayarak geçirmenize gerek yok artık, teknolojinin vermiş olduğu imkanlar sayesinde güvenli siteler arasında yer alan Emir Sünnet Kıyafetlerinde binlerce ürün yelpazesiyle birlikte sizlere olanaklar tanıyor. Çocuğunuz, eşiniz ile birlikte yeni sezon kategorilerinde seçimler yapabilirsiniz. Bu duyguyu ilk defa tadanların çokça ürün arayışına girdiği ama istediği ürünü bulmakta zorluk yaşayan bir çok müşterimiz ile karşılaştık, hepsi memnuniyetlerini dile getirerek bizleri çevrelerine tavsiye ettiklerini söylediler. Müşteri memnuniyetine önem veren Emir Sünnet Kıyafetlerinde ürün yelpazesi bir hayli geniş yapıya sahip, Padişah, Şehzade, Prens, Alparslan, Barbaros, Sultan yani geçmişte atalarımızın giydiği kıyafetleri günümüze çocuklara taşıyan tek İnternet sitesidir.

Sadece Sünnetlik olarak düşünülmemiş, gösteri ve özel günlere hitap eden çocuk-bebek kıyafetleri yer almaktadır. 

Ağırlıklı olarak Sünnetlik Elbise yer alıyor bu yüzden binlerce ürüne sahip Emir Sünnet Kıyafetlerinde aldığınız üründe memnun, ödediğiniz ücret de memnun kalacaksınız. Kargo ücreti de ödemiyorsunuz.

Daha bitmedi.. Sünnet şekerlerini dışarıdan pahalıya yaptırmak yerine, istediğiniz miktarı ve ürün modellerini de seçerek bizlere yaptırabilirsiniz. Davetiye telaşını da kaldırın çünkü o işte bizde siz sadece seçim yapın ve bizlerle iletişime geçerek detay verin. Gerisini Emir Sünnet Kıyafetleri hallediyor. 

Adres bilgileri;
Mağaza; Oruçreis Mahallesi, G1-Blok No:186 Tekstilkent-Esenler/İST
Watsapp Sipariş; +90535 062 76 93
Telefon Sipariş; 0212 438 35 44
Online Alışveriş; https://www.sunnetlikelbise.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi