Bitcoin Al – Sat Nasıl ve Nerede Yapılır ? ( turkcoins.net )

Bitcoin tüm kullanıcıların bildiği üzere sanal dünya’da yaratılmış olan bir kripto para birimidir, yani madden bir yapısı bulunmuyor ve fiziksel bir ürün yada eşya değildir, tamamen sanal ortamlarda kullanılmak üzere oluşturulmuş sanal ( kripto) para birimidir.

Bitcoin Al – Sat Nasıl ve Nerede Yapılır ? ( turkcoins.net )

 

Bitcoin tüm kullanıcıların bildiği  üzere sanal dünya’da yaratılmış olan bir kripto para birimidir, yani madden bir yapısı bulunmuyor ve fiziksel bir ürün yada eşya değildir, tamamen sanal ortamlarda  kullanılmak üzere oluşturulmuş sanal ( kripto) para birimidir. Fiziksel bir ürün olmadığı için şuan için Türkiye ve diğer dünya ülkelerinde Merkez bankaları ve Devlet yönetimi tarafından kabul görmemiş ve resmi bankalar üzerinden gerçek işlem yapılamamaktadır. Bitcoin (btc) kullanıcıları ülkemizde ve dünya’nın diğer tüm ülkelerinde yapmak istedikleri  bitcoin al – sat işlemlerinde aracı olarak Exchange ( takas ) sitelerini yada şahısları kullanmak zorundadırlar.  Bu makalemizde uzun bir süredir kamaoyunu meşgul eden ve gündem de olan kripto para birimi bitcoin işlemleri ; bitcoin satın alma ve bitcoin tl ye çevirme faaliyetleri hakkında hizmet veren Türkiye Exchange ( takas ) ve Türkiye Bitcoin Borsaları hakkında kısa kısa bilgiler vermeye özen göstereceğiz.

Turkcoins.net alan adı ( domain )  ile Türk ve Dünya üzerindeki kullanıcılara hizmet veren ( faaliyet gösten ) bitcoin satın alma ve bitcoin satma sitesi tüm kullanıcılara bu konuda Türkiye genelinde verilen en yüksek bitcoin = TL oranı ile işlem yapabilmek imkanı tanıyor, Bunun sağlayabilmesinin yegane temeli ise kur oranları kullandıkları sistem üzerinden anlık olarak dünya borsaları taranarak en uygun kur oranının verilmesidir. Web sitesinin kullanıcılarına sunmuş olduğu gerek kolay kullanıma sahip ara yüzü, gerekse 7/24 canlı destek hattı üzerinden konusunda profesyonel satış temsilcileri ile kullanıcıların tüm işlemlerini online olarak yapabiliyor olması ve kullanıcıların tüm sorularına cevap verebiliyor olmasından ötürü ülkemizde kendi sektöründe en çok tercih edilen web sitesi haline gelmiş bulunmaktadır.  Bunların dışında ise web sitesinin üzerinden Haftanın her günü ve günün her saati 7/24 olarak Bitcoin al – sat işlemlerinizi kolaylık müşteri temsilcisine gerek duymadan yapabileceğiniz Online işlem merkezi mevcut olmasıdır.. Bu platform 256-bit SSL sertifikalı olup kullanıcıları için müşteri güvenliğini ön planda tutarak işlemlerin yapılabilmesi imkanı tanımaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz gibi müşteri güvenliği odaklı olarak çalışan bu sitenin bir diğer önemli özelliği de siteye kayıt olan kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi veya evrak  talep etmiyor olmasıdır, bu önemli özellik sayesinden bitcoin’in ( btc ) asıl yaratılış sebebi olan gizlilik ilkesine bağlı kalıyor olmasıdır. Site üzerinde kayıt işlemi yapan kullanıcılardan herhangi bir kimlik, ehliyet fotoğrafı yada ikametgah belgesinin ispatlanması için çeşitli fiş, fatura yada benzeri evrak örnekleri istenmemektedir. Tüm kullanıcılar diledikleri gibi herhangi bir teyit gerekmeden işlemlerini yapabilecekleri bir platformdur.

Online İşlem Merkezi sitesi üzerinden kullanıcılarına sağladıkları bir diğer önemli özellik ise ücretsiz olarak bitcoin cüzdan hizmeti sağlamalarıdır. Kullanıcılar bu bitcoin cüzdanları ile diledikleri gibi dünyanın herhangi bir yerindeki bitcoin kullanıcısına ücretsiz olarak bitcoin gönderip , bitcoin alabilirler.

Turkcoins.net ile ilgili ayrıntılı bilgi almak  için Turkcoins.net adresi üzerinden web sitesine girebilir. Canlı destek hattı üzerinden 7/24 profesyonel operatörlere danışabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi