CCTV Kamera Sistemleri

CCTV kamera sistemi kurulumları ile büyük ve geniş ekranlı monitörlerde uzak ve yakın mesafe sorunu olmayan kamera görüşleri ile her yeri takip edebilirsiniz.

CCTV Kamera Sistemleri

CCTV kamera sistemi kurulumları ile büyük ve geniş ekranlı monitörlerde uzak ve yakın mesafe sorunu olmayan kamera görüşleri ile her yeri takip edebilirsiniz. Bu uydu ve kamera sistem aracılığı ile TV kanallarının yanında kurulumu yapılan kamera görüntülerini de başka bir pencereden takip etmeniz mümkün.

Ufel.com.tr sitesinde verilen hizmetlere bakıldığında; uydu kanal dağıtıcıları, merkezden yayınlar, kanal listeleme ve frekans tarama, kamera kayıtlarını inceleme ve kurulumu yağılan cctv tesisatlarını görmek mümkün. Görsel ve işitsel açıdan iyi ekipmanlar ile donatılmış cihazlara ait bilgileri bu adresten bulmanız mümkün.

Kamera Tesisatları

Merkezi uydu sistemleri TV, radyo ve kamera kayıtlarını aynı anda veren bir özelliğe sahiptir. Örneğin; büyük iş yerleri için kurulan kameraları uzaktan kontrollü şekilde takip etme kolaylığı. Radyo kanallarını genel alıcılar ile dinleyebilme özelliği. TV kanallarını, internetten tek bir merkezden bulmanız mümkün. SMATV ile kamera monitörlerine uydu aracılığı ile kurulumu yapılan cihaz bölgeleri istenilen açıdan izlenebilir. TV izler gibi kamera görüntülerini takip edebilirsiniz.

www.ufel.com.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi