Laboratuar Test Hizmetleri

Site içerisinde sunulan birçok kapsama da analiz ve test hizmetleri verilmektedir. Uzman mühendis ve son teknoloji kullanılarak yapılan analizlerde doğru test raporları sunulmaktadır.

Laboratuar Test Hizmetleri

Site içerisinde sunulan birçok kapsama da analiz ve test hizmetleri verilmektedir. Uzman mühendis ve son teknoloji kullanılarak yapılan analizlerde doğru test raporları sunulmaktadır. Test raporları uluslararası arenada kabul gören laboratuvar, endüstriyel test laboratuvarı olarak da tüm işlemleri standartlara uygun şekilde gerçekleştirmektedir. Yeterli teknolojik donanıma sahip olarak hizmet sunan laboratuvar ülkemizde yeterli teknik donanıma sahip sertifika kuruluşları ile çalışmaktadır.

Verilen Hizmetler

Birçok alanda güvenle hizmet sunan firma örnek toplama, kabul, ölçüm ve analiz ve raporlama konusunda genel şartlara uygun olarak çalışmaktadır. Elektroteknik test laboratuvarı alanında hizmet veren firma ayrıca emisyon, titreşim, su ve atık su, iç ortam, kişisel maruziyet, çevresel gürültü ölçümleri yapmaktadır.

Vermiş olduğu hizmet analizleri arasında, Çevre, İş sağlığı, Kozmetik, Fiziksel, Kimyasal, Dermotolojik, Mikrobiyojojik, Gıda, Deterjan, Ambalaj ve Tür analizleri yapmaktadır. Firma medikal test laboratuvarı birçok test analizi de yapıyor. Elektriksel, Endüstriyel, Yanmazlık, Tekstil, Kimyasal, Ekolojik, Aktivite, Performans, Mikrobiyoloji, Spesifik, Mikrobiyolojik, Challenge testleri de yaparak hizmet sağlamaktadır.

www.laboratuvar.net

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi