Tabelada Modern Tasarım

2011 yılından itibaren Çorlu tabela sektörüne giren corlutabela firması, bu güne kadar verdiği dürüst ve kaliteli hizmetler sayesinde, sektörün lideri oldu ve şu andaki konumu ile de yetinmeyip...

Tabelada Modern Tasarım

2011 yılından itibaren Çorlu tabela sektörüne giren corlutabela firması, bu güne kadar verdiği dürüst ve kaliteli hizmetler sayesinde, sektörün lideri oldu ve şu andaki konumu ile de yetinmeyip, sürekli araştırma içinde bulunarak, en modern ve yeni tasarım ürünleri ile hizmetlerine devam ediyor

Site, Çorlu araç giydirme konusundaki eksiklikleri de; kargo araçları, taksi ve binek araçları ile her türlü şirket araçlarının kaput ve komple kaplama hizmetleri ile gidermiş oluyor.

Sitenin bir diğer hizmeti ise, Çorlu dijital baskı işlerinde; broşür, davetiye ve imsakiye hazırlama ve basma olarak gerçekleşiyor. Site bu baskı sayesinde ıslak mendillerin üzerine istenilen logo ve reklamların yapılmasına da olanak sağlıyor.

Sitenin İmalatı Olan Tabela Çeşitleri

Site, kullandığı son teknoloji makine ve malzemeler ile tabela konusunda istenilen her türlü tasarımı yapabiliyor. Bunlar; ışıklı tabela (germe, oyma kompozit, kutu pleksi, paslanmaz ve paslanmaz fileli) ve ışıksız tabela (inşaat tabelası, display ürünleri, reklam dubaları, bannerlar, stantlar, dijital baskılı ürünler ve kaldırım panoları) olarak iki bölümde ele alınarak, titiz bir çalışma ile sıfır hata prensibi ile yapılıyor.

https://www.corlutabela.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi