Uçmanın En Anlamlı Hali

15 yıldan uzun süreli tecrübesiyle verdiği hizmetler Mira Havacılık farkıyla sizlerle buluşuyor. Müşterileri için en önemli noktanın güven olduğunun farkında olan Mira Havacılık...

Uçmanın En Anlamlı Hali

15 yıldan uzun süreli tecrübesiyle verdiği hizmetler Mira Havacılık farkıyla sizlerle buluşuyor. Müşterileri için en önemli noktanın güven olduğunun farkında olan Mira Havacılık, hava ambulansı, hava aracı yönetimi, özel uçak kiralama konularında havacılıkta bir uzman haline gelmiştir. Müşterilerine her anlamda yardımcı olmayı amaçlayan Mira Havacılık Ankara ofisinde güler yüzlü çalışanlarıyla sizi beklerken aynı zamanda online iletişim formu üzerinden de iletişim kurabilme imkânını sizlere tanıyor.

Güvenli hizmet, güvenli kiralama

Müşterilerinin talepleri doğrultusunda kendini geliştiren Mira Havacılık, hava aracı kiralama konusunda sektöründe öncü bir konumdadır. Birçok farklı alan için kullanabileceğiniz jet kiralama hizmeti verir. Bunun yanında helikopter kiralama hizmeti ile de kendinizi özel hissetmeniz için çalışır. Verilen kiralama hizmetlerinin yanında, bakım ve yedek parça, danışmanlık, hava aracı satışı, hava aracı işletme hizmetleri ve mevzuat eğitimleri ile hayatınızın her alanında sizinle olmayı amaçlıyor. Mira Havacılık için önemli olan müşterilerle uzun soluklu bir ilişki kurarak verdiği hizmetlerle müşterilerini gökyüzüne ulaştırırken aynı zamanda onlarla bir dostluk ilişkisi de kurmaktır.

mira-aviation.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi