Bilet İşlemleri İçin Hangi Numara Aranmalı?

Hava yolu ulaşımının çok sayıda avantajı olmasının yanında pek çok zorluğu da bulunur. İşte bunlardan bir tanesi de bilet işlemlerinin yapılmasının hayli zor olmasıdır.

Bilet İşlemleri İçin Hangi Numara Aranmalı?

Türk Hava Yolları Bilet Erteleme Hattı : (0850) 840 48 05

Hava yolu ulaşımının çok sayıda avantajı olmasının yanında pek çok zorluğu da bulunur. İşte bunlardan bir tanesi de bilet işlemlerinin yapılmasının hayli zor olmasıdır. Ancak gereken numarayı aradıktan sonra bu zorluk büyük ölçüde ortadan kalkacaktır. Türk hava yolları bilet değişikliği işlemleri için her zaman için (0850) 840 48 05 numaralı telefonun aranması mümkündür. Aynı zamanda aynı numaradan Anadolujet bilet işlemleri de icra edilebilir. Zira Anadolujet, Türk Hava Yolları tarafından çalıştırılmakta olan bir alt markadır.

Promosyon Biletlere Yönelik Ne Yapılması Gerekir?

Bilet işlemleri arasında thy bilet erteleme de yer alır. Bilet erteleme işlemlerinin ancak esnek ve yarı esnek biletler üzerinde yapılabildiği unutulmamalıdır. Buna ek olarak thy bilet değiştirme işlemleri de promosyon biletler için söz konusu olan bir işlem değildir. Esasında sadece THY değil, pek çok firma promosyon sınıfında satın alınan biletler için aynı politikayı izlemektedir.

bilettelefon.com/2018/03/19/turk-hava-yollari-bilet-degisikligi-nasil-yapilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi