Bekaret Zarı Diktirmek

Kızlar toplum tarafından baskı altında tutulurlar. Kızlar için toplumda hep ayıplar vardır. Bu ayıplardan biri de kızlık zarının olmaması yani bakire olunmamasıdır.

Bekaret Zarı Diktirmek

Kızlar toplum tarafından baskı altında tutulurlar. Kızlar için toplumda hep ayıplar vardır. Bu ayıplardan biri de kızlık zarının olmaması yani bakire olunmamasıdır. Bakire olunmaması durumunu genellikle cinsel birleşme ile kızlığın bozulması olarak düşünen bir kesim vardır. Bu kesim kızlık zarı konusunda genç kızları irdeleyerek ruhsal çöküntüye sürüklerler.

Kızlık Zarı Sadece Cinsel İlişki İle Bozulmaz

Kızlık zarının bozulması için mutlaka cinsel ilişkiye girilmesi gerekmez. Kızlık zarı denilen bu zar bacak arasına sert bir cismin değmesi ile oluşan bir kaza sonucunda da bozulabilir. Acımasız eleştiri yapan çoğu kişi kızlık zarının çok ince olduğunu bazen bisiklet sürerken bile bozulabileceğini düşünmezler. Günümüzde bu yargılı durumun önüne geçebilmek için kadın doğum doktorları kızlık zarı dikimi yapmaya başladılar.

İnternet sitesi bekaret dikimi ile ilgili her ayrıntıyı yansıtıyor. Bu konuda sıkıntı yaşayan tüm bayanlar bu site aracılığıyla bilgi alabilir ve sormak istediklerini uzman kişilere sorabilirler. Bu sıkıntıdan kurtularak rahat bir nefes almak için internette bulunan https://www.kizlikzariankara.com/ sitesi mutlaka incelenmelidir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi