Türcert Belgelendirme

TÜRCERT şirketi yerli bir belgelendirme şirketi olarak hizmet vermektedir. Uluslararası ve ulusal onayı bulunan bağımsız belgelendirme kuruluşu olarak ülkemizin tüm sektörlerine hizmet vermektedir.

Türcert Belgelendirme

TÜRCERT şirketi yerli bir belgelendirme şirketi olarak hizmet vermektedir. Uluslararası ve ulusal onayı bulunan bağımsız belgelendirme kuruluşu olarak ülkemizin tüm sektörlerine hizmet vermektedir. Şirket merkezi İstanbul ilinde bulunmakta ve hizmetleri tüm Türkiye geneline verilmektedir. ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikasyonu sahibi olarak firmanızın deneti ve gözetim kalitesini artırabilirsiniz. Sertifikasyon belgeleri ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçerek tekliflerimizi alabilirsiniz. İnternet sayfamızı inceleyebilir ve vermiş olduğumuz tüm hizmetleri, yapılan organizasyonlarımızı, şirket misyonumuzu gibi tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Kalite için gerekli olan tüm belgelendirme hizmetleri en kısa sürede verilmektedir.

Belgelendirme

Belgelendirme işlemleri, şirket yapılarının belirlenen standartlara ve teknik düzenlemelere uygunluğunun bulunup bulunmadığının bağımsız hizmet veren kuruluşlar tarafından belirlenmesidir. Belgelendirme hizmetleri kapsamında, iso 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi için sertifikasyon hizmetlerini bulabilirsiniz. Ayrıca çevre yönetim sistemleri sertifikasyonu olan iso 14001 belgesini de sizler için hazırlayabiliriz. Bizimle irtibat kurmanız ya da şirket yapısını çalışan sayısını belirten bir mail göndermeniz yeterli gelecektir. Kısa sürede sizlere dönüş yapılacak ve en uygun teklifler verilecektir.

www.turcert.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi