Farklı Bir Anaokulu: Çılgın Okul Öncesi Kurumları

Çocukları anaokulu çağına gelen velilerin en çok düşündüğü konulardan biri çocuklarını hani anaokuluna göndereceğidir. Çılgın eğitim kurumları Ankara anaokulu arayan velileri bu arayıştan kurtarıyor.

Farklı Bir Anaokulu: Çılgın Okul Öncesi Kurumları

Çocukları anaokulu çağına gelen velilerin en çok düşündüğü konulardan biri çocuklarını hani anaokuluna göndereceğidir. Çılgın eğitim kurumları Ankara anaokulu arayan velileri bu arayıştan kurtarıyor. Son derece uzman eğitimli kadrosu ile çocuklar eğlenirken eğitim hayatlarındaki ilk adımı atabilir, atölye çalışmaları ile kişisel becerilerini geliştirebilir.

Çılgın Okul Öncesi Eğitim Kurumları Çankaya kreş imkânı da vermektedir. Sevgi temelli eğitimiyle minik beyinlerin hem duygusal hem de mental gelişimine katkı sağlayan firma, çocukların birbirinden farklı olduklarını hesaba katarak çoklu zeka programı ile hizmet sunmaktadır.

Çılgın Okul Öncesi Eğitim Kurumları Şubeleri Nelerdir?

  1. Çılgın Yunuslar Anaokulu

15 yıllık eğitim geçmişine sahip okul, İngilizce ve Folklor gibi pek çok branşta hizmet vermektedir.

  1. Çılgın Renkler Anaokulu

El sanatları atölyeleri, bilim atölyeleri gibi pek çok atölye çeşidiyle çocukların becerilerini geliştiren okul Ankara Çayyolu kreş hizmeti vermektedir.

  1. Çılgın Çınar Anaokulu

Yılların getirdiği tecrübeyle modern eğitim veren okul Ankara Batıkent, Yenimahalle ve Urankent bölgelerinde hizmet vermektedir.

www.cilginokuloncesi.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi