Bozulan Eşyalarınızı İtina ve Kalite İle Onarılıyor

Her evin büyük ihtiyacı olan ve temel taşı olan mutfak eşyaları bozulması durumunda aile içindekiler zor anlar yaşıyor. Kısa süre içinde Franke servis telefon iletişimi ile bilgilerinizi alarak adresinize geliyor.

Bozulan Eşyalarınızı İtina ve Kalite İle Onarılıyor

Her evin büyük ihtiyacı olan ve temel taşı olan mutfak eşyaları bozulması durumunda aile içindekiler zor anlar yaşıyor. Kısa süre içinde Franke servis telefon iletişimi ile bilgilerinizi alarak adresinize geliyor. Onarılması gereken çamaşır, bulaşık makineleri ve davlumbaz gibi ürünlerinizi itina içinde onarıyor. Yıllara dayanan tecrübesi ve güveni ile işini severek yapan firma yaptığı işle temiz çalışarak müşterisinden tam not alıyor.

Yaşanılan Arızalar Ve Beyaz Eşyalarınız Evinizde Onarılıyor

Garanti kapsamı içinde olan ürünlerinizden hiç bir ücret almadan tamirini yapan firma herhangi bir ücret talebinde bulunmuyor. Ürünün garanti süresi dolmuş ise mutlaka Franke servisi belli bir ücret talebinde bulunuyor. Eşyalarınızı en kısa sürede onaran yetkili servis müşterisini zor durum içinden kurtarıyor.

Beyaz eşyanın önemi ev hanımları için son derece mutfak yardımında işlerin azalmasına yardım ediyor. Birçok bayan mutfak ürünlerinden faydalanırken İstanbul Franke servisi sayesinde beyaz eşyasını koruma altına alıyor. İşinde verdiği hizmetler ile gün içinde bozulan eşyalarınızı onararak müşterilerin işini kolaylaştırıyor.

istanbulfrankeservisi.org

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi