Beyaz Eşyalarınız Birinci El Kalitesi Olarak Onarılıyor

Yaptığı işi öz veri içinde yapan firma uzun yıllardır müşterilerine hizmetler veriyor. Mutfaktaki bulaşık makinesi fırınlı ve davlumbaz gibi bozulan ürünlerinizi Teka servis birinci kalite eşliğinde tamir ediyor.

Beyaz Eşyalarınız Birinci El Kalitesi Olarak Onarılıyor

Yaptığı işi öz veri içinde yapan firma uzun yıllardır müşterilerine hizmetler veriyor. Mutfaktaki bulaşık makinesi fırınlı ve davlumbaz gibi bozulan ürünlerinizi Teka servis birinci kalite eşliğinde tamir ediyor. Beklenmedik bir anda bozulan mutfak ürünleri ev sahibine zor anlar yaşatabiliyor. Sizlerin bir telefon eşliğinde irtibata giren müşterilerini kısa zaman içinde eşyasını onarmak için adresinize gelerek işini kısa sürede yapıyor.

Mutfak Ürünlerinde Bozulan Eşyalar Sizi Stres Altında Bırakmasın

Bayanlar için sorun olan beyaz eşya ani bozulması beklenmedik durumda yaşanarak ev sahibini üzüyor. Uzun yıllar Teka servisi yaptığı işler ile müşterilerini zor andan kurtarıyor. Günün tamamı mutfakta geçiren ev hanımları için herhangi bir mutfak eşyasının bozulması işini alt üst edebiliyor. Kısa zaman içinde size ulaşan İstanbul Teka servisi garanti kapsamı altında olan eşyalarınızdan ücret talep etmiyor. Ürünün garanti kapsamı içinde olmaması durumunda müşteri yetkili servise ücret ödemek zorunda kalıyor. Kaliteli hizmetler eşliğinde ekipleri ile tam kadro çalışan yetkili servis işinde gerekli başarıyı gösteriyor.

istanbultekaservisi.org

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi