En Güzel Düğün Salonları

Osmanlı Sarayları konsepti ile süslenmiş düğün, sünnet, toplantı, nikah, seminer, doğum günü ve iftar gibi kalabalık davetli ağırlaması için Safir ve Zümrüt salonları ile en mutlu günlerinizde kaliteli hizmet verilmektedir.

En Güzel Düğün Salonları

Osmanlı Sarayları konsepti ile süslenmiş düğün, sünnet, toplantı, nikah, seminer, doğum günü ve iftar gibi kalabalık davetli ağırlaması için Safir ve Zümrüt salonları ile en mutlu günlerinizde kaliteli hizmet verilmektedir. Safir salonlar 800 kişilik misafir almakla beraber 900 kişiye kadar da dizayn edilebilir. İslami yaşayış ve usullere göre bay ve bayan olarak da ayrılabilir bir salondur. Yanı sıra başlangıçlar, ana ve ara yemek salata ve tatlı olmak üzere ikramlıklar da mevcuttur.

Mavi renk tonunun ağırlıkta olduğu ışıklı süslemelerle görsellik katılmıştır. Başakşehir düğün ve farklı organizasyonlar için uygun mekânlar, güler yüzlü çalışanlarla kaliteli hizmette sınır tanımamaktadır. Eğitim seminerleri, siyasi toplantılar, iş toplantıları veya kongre-konferanslar için 350 kişilik masa düzeni ile 600 kişilik davete hizmet verebilecek Zümrüt salonlar göz zevkine de hitap edecek şekilde düzenlenmiştir.

Kına Gecemiz Var

Evlilik yolunda atılan adımların biri de kına geceleri eğlencesidir. Başakşehir kına ve eğlence için gerekli tüm ekipmanları ve çalışanları ile bu gecenizi unutulmaz anılarla dolduracaktır. Kına mekanları arasında en doğru tercih Safir ve Zümrüt salonlarıdır. Kaliteden şaşmayın.

www.osmanlidavetsaraylari.com/tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi