Ukrayna Eğitim ile Yurt Dışında Öğrenim Görme İmkanı

Yükseköğretim Kurumu bünyesinde yapılan sınavlar her geçen sene değişiklik göstermektedir. Bu değişiklikler Türk gençlerinin üniversiteli olmasını daha da zor bir hale getirmektedir.

Ukrayna Eğitim ile Yurt Dışında Öğrenim Görme İmkanı

Yükseköğretim Kurumu bünyesinde yapılan sınavlar her geçen sene değişiklik göstermektedir. Bu değişiklikler Türk gençlerinin üniversiteli olmasını daha da zor bir hale getirmektedir. Bununla birlikte aileler çocuklarının sınav stresine girmeksizin nitelikli yollarını aramaktadır. İlk olarak bu amaçla meydana çıkan Ukrayna Eğitim Danışmanlığı, öğrencilere Ukrayna'da sınavsız üniversite eğitimi kapısını aralayan bir firmadır. Ukrayna’nın Harkov, Kiev, Liev ve Sumy şehirlerinde eğitim görme fırsatı sunan bu kuruluş gençleri sınav stresi olmadan üniversitelere yerleştiriyor.

Ukrayna’daki üniversiteler sayesinde YÖK tarafından denkliği kabul edilen diplomalar ile gençler sınavsız Ukrayna üniversiteleri sonrasında ülkelerine dönüp iş bulmaları kolaylaşıyor.

Gençler firma sayesinde Ukrayna üniversiteleri ile tanışmakla kalmayıp barınacak yer sorunundan da kurtuluyor.

Ukrayna’daki Hangi Üniversiteler ile Anlaşma Vardır?

Ailelere makul Ukrayna üniversite fiyatları sunan kurum, ebeveynleri “çocuğum hangi üniversiteye gidecek?” stresine son veriyor. Firma ile anlaşması olan eğitim kurumların arasında Sumy Ulusal Ziraat Üniversitesi, Kiev Politeknik Üniversitesi, Odessa Mimarlık ve Mühendislik Akademisi yer almaktadır.

https://www.ukraynaegitim.gen.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cihan Özkan     2018-04-14 Merhabalar efendim, Harkov'da hangi üniversitelerde sınavsız eğitim alabiliriz?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi