Çağın Ofis Anlayışı Değişiyor

Şirket kurmak için istenen ofis adresi sıkıntılarına son verecek, harika bir proje olan sanal ofis projesiyle, şirket kurma prosedürlerini sorunsuz ve kolaylıkla halledebilirsiniz.

Çağın Ofis Anlayışı Değişiyor

Şirket kurmak için istenen ofis adresi sıkıntılarına son verecek, harika bir proje olan sanal ofis projesiyle, şirket kurma prosedürlerini sorunsuz ve kolaylıkla halledebilirsiniz. Ayrıca; çağrı cevaplama ya da yönlendirme hizmeti ve posta takip hizmetiyle derin bir aidiyet hissedeceğiniz 7 ayrı ilde 2000’den fazla sanal ofisler bulunmakta.

Ticarete Mekânlar Engel Değil

Türkiye'nin 7 büyük ilinde A+ plazalarda 60 toplantı salonu, 25 eğitim salonu ve 10 seminer salonuyla hizmet veren ortak ofis sayesinde nerede olursanız olun hep bir ofisiniz var.

2000₺'den başlayan ofis fiyatlarının yanında, sözleşme yapan herkese, her ay yenilenen, tam donanımlı ve günün her saati ikramlı toplantı odası hediye. Bu toplantı odalarında, şehirlerin uzaklığına aldırmaksızın müşterilerinizle görüşebilir, teknolojik alt yapısı sayesinde yeni projeler üretebilirsiniz. Üstelik saatlik ve ya günlük kiralama seçenekleriyle kullanımınıza göre ödeme yapmanız da mümkün.

Elektrik, su, temizlik gibi ofis giderlerini düşünmeden sadece işinize odaklanabileceğiniz ortak ofiste, son teknoloji network ağı sayesinde 2500' den gazla firma ile iletişimde kalabilir, yeni iş alanları keşfedebilirsiniz.

www.ortakofis.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi