Aydın'ın o ilçesine akın ediyorlar

Aydınlı Mehmet Hoca'ya ziyaretçi akını var

Aydın'ın o ilçesine akın ediyorlar

Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle tüm dünya tarafından tanınan Aydınlı Mehmet Hoca’nın ünü ülke sınırlarını aştı. Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde yaşayan Havas Alimi Aydınlı Mehmet Hoca, Bozdoğanlı vatandaşlar ve esnaf tarafından çok seviliyor.

Aydınlı Mehmet Hoca’nın ilçelerinde yaşamasından dolayı çok memnun olduklarını söyleyen Bozdoğanlılar, “Hocamızın burada yaşaması bizim için büyük bir şans. Bozdoğan’ın tanıtımına büyük katkısı var. Aynı zamanda esnafın kalkınması noktasında da büyük desteği var. Kapısında izdiham oluyor hergün. Burada yaşanan kalabalık ilçemize faydalı oluyor. Gelen giden esnaftan alışveriş yapıyor. Allah hocamızdan razı olsun” ifadelerini kullandı.

İzdiham yaşanıyor

Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan merkezinde bulunan çalışma ofisinde ise yaşanan kalabalık her geçen gün artıyor. Sıra bulma konusunda ciddi sıkıntıların yaşandığı çalışma ofisinde günde 100’e yakın hasta kabul ediliyor. Bozdoğan’a gelerek Aydınlı Mehmet Hoca’dan randevu isteyenlere en az 20 gün sonraya randevu verilirken Aydınlı Mehmet Hoca’nın yardımcıları tarafından mutlaka randevu alınması gerektiği söyleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi