Ünlü İngiliz pop Sanatçısının Ölüm Nedeni Anlaşıldı

53 yaşında bugün hayatını kaybeden dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı George Michael'ın ölüm nedeni açıklandı. Ünlü sanatçı kalp yetmezliğinden hayatını kaybetti

Ünlü İngiliz pop Sanatçısının Ölüm Nedeni Anlaşıldı

George Michael'ın Ölüm Nedeni Açıklandı

53 yaşında bugün hayatını kaybeden dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı George Michael'ın ölüm nedeni açıklandı. George Michael'ın menajeri Michael Lippman, ünlü şarkıcının ölüm nedenini "kalp yetmezliği" olduğu ortaya çıktı.

Oxfordshire'daki evinde hayatını kaybeden ünlü şarkıcının ölüm nedeni hakkında daha önce polisten yapılan açıklamada, "şüpheli bir durum" olmadığı söylenmişti. Polis yaptığı açıklamada, ambulansın, George Michael'ın yaşadığı eve yerel saatle 13.42'de ulaştığı ancak 53 yaşındaki şarkıcı ölü bulunduğu belirtildi.

Uyuşturucu Problemi Vardı

İngiliz şarkıcının son 10 yılda uyuşturucu sorunları olduğunu herkes tarafından biliyordu. 2006 yılında uyuşturucu aldıktan sonra araç kullandığını itiraf eden George Michael'ın ehliyetine iki yıl süre ile el konulmuştu.

George Michael 2010'da da Londra'da aracıyla bir fotoğrafçı dükkânına girmiş, kaza sonrası gözaltına alınmış ve yine uyuşturucu aldığını söylemişti. Sekiz hafta cezaevinde kalan Michael'ın ehliyetine ise yine el konulmuştu.

Yıllarca cinsel tercihi hakkında her türlü açıklama yapmayı reddeden George Michael, 1998 yılında ABD'de sonradan polis olduğu ortaya çıkan bir erkeğe bir parkın tuvaletinde cinsel ilişki teklifinde bulunması sonrası gözaltına alınmasından sonra eşcinsel olduğunu ifade etmişti.

 

George Michael ölüm nedeni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi