Sahil Güvenlik Botu ile Bir Tekne Çarpıştı, Ölen Var

Arkadaşı ile balık tutmaya çıkan Feridun Taygan ve bir arkadaşı gecenin ilerleyen saatlerinde sahil güvenlik botu ile çarpıştı. Feridun Taygan hayatını kaybetti

Sahil Güvenlik Botu ile Bir Tekne Çarpıştı, Ölen Var

Sahil Güvenlik Botu Tekneyle Çarpıştı

Olay, akşam saatlerinde Çeşmealtı Mahallesi açıkları Hekim Adası mevkiinde gerçekleşti. Feridun Taygan, arkadaşı 35 yaşındaki Ferit Bayındır ile balık tutmak için denize doğru açıldı. Bir süre sonra Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın 12 numaralı botu Taygan ve Bayındır'ın içinde bulunduğu 'Sinan mete' isimli 6,5 metrelik tekneye çarptı. Çarpmanın etkisiyle yaralanan Feridun Taygan ve arkadaşı denize düştü. Sahil güvenlik ekipleri Bayındır'ı bota alırken, Taygan gözden kayboldu. Bölgede arama çalışması yapan ekipler, Feridun Taygan'ın cansız bedenini denizden bota aldı.

1 Kişi Hayatını Kaybetti

Sahil güvenlik botu tarafından kıyıya getirilen Feridun Taygan'ın cansız bedeni Urla Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Burada savcının incelemesinin ardından Feridun Taygan'ın cenazesi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi. Kazadan  hiç yara almadan kurtulmayı başaran Bayındır ise Mordoğan Sahil Güvenlik Komutanlığı’na getirildi.

Kazada yaşamını kaybeden Feridun Taygan'ın ağabeyi Muzaffer Taygan, "Kaza akşam saatlerinde olmuş, Ferit Bayındır bizi arayıp sahil güvenlik botunun tekneye çarptığını ve kardeşimin yaralı olduğunu, hastaneye kaldıracakları söyledi. Daha sonra ise öldüğünü öğrendik. Sahil güvenlik botu insanları kurtarır. Neden tekneye çarpmış bilmiyorum. Gerekli yerlere şikâyette bulunacağım" dedi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

 

feridun taygan sahil güvenlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi