Hakkari'ye Güney Kore'den Gelin

Halı sahada yapılan düğüne, gelin ve damadın yakınları katıldı. Yörenin örf ve adetlerine göre yapılan düğün töreni, gelinin lüks bir otomobille gelmesiyle başladı

Hakkari'ye Güney Kore'den Gelin

Hakkâri’ye Güney Kore’den Gelin

Güney Koreli Dr. Eunjoo Ham ile Hakkarili Emrah Kaya çifti görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi. Tatil için gittikleri İstanbul'da tanışan Güney Koreli Dr. Eunjoo Ham ile Hakkarili Emrah Kaya, 4 yıllık beraberliklerini güzel bir düğün yaparak taçlandırdı.

Kent merkezindeki bir halı sahada yapılan düğüne, gelin ve damadın yakınları katıldı. Yörenin örf ve adetlerine göre yapılan görkemli düğün töreni, gelinin lüks bir otomobille gelmesiyle başladı. Halı sahada yöresel halayları birlikte çeken çifte, Kore'den gelen gelinin ailesi ve yakınları da eşlik etti.

Örf ve Adetler Karşısında Şaşırdı

Koreli gelin ile davetliler, örf ve adetler karşısında zaman zaman şaşkınlıklarını gizleyemedi. Hakkârililer de Korelilerle dünür olmanın mutluluğunu yaşadı. Hakkârililer, Koreli dünürleriyle halaylar çekerek çiftin mutluluğunu paylaştı. Takı töreninin ardından damat Kaya, Ham ile tanıştıklarını ve daha sonra evlenmeye karar verdiklerini ifade ederek, düğün törenlerine katılanlara teşekkür etti. Ham ise törene katılanlara Türkçe ve Kürtçe teşekkür etti. Davetlilerin damat ve gelini tebrik ettiği düğün, birlikte halayların çekilmesiyle son buldu.

hakkari güney koreli gelin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi