Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İkramı Geri Çevirmedi

Soğuk ve yağışlı havada yapılan törende konuşmaları sırasında Erdoğan ve protokol üyelerine tören alanının hemen yanında olan bir evden sürpriz çay ikram edildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İkramı Geri Çevirmedi

Erdoğan İkramdan Memnun Kaldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Maltepe’de hizmete verecek olan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Şehit Erol Olçok Kampüsü’nün açılış törenindeydi. Bağlarbaşı Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Şehit Erol Olçok Kampüsü’nün açılışına Erdoğan’ın yanı sıra Başbakan Yardımcısı Veysi  Kaynak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İl Başkanı Selim Temurci, Erol Olçok’un kardeşi Cevat Olçuk ile diğer protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören, Kuran-ı Kerim okunmasıyla devam etti. Açılışta ilk konuşmayı da Mehmet Müezzinoğlu yaptı.

Soğuk ve yağışlı havada yapılan törende konuşmaları sırasında Recep Tayyip Erdoğan ve protokol üyelerine tören alanının hemen yanında olan bir evden sürpriz çay ikramı yapıldı. Çayını yudumlayan Erdoğan, memnuniyetini gösterdi.

Erdoğan Avrasya Tünelini Kullandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çayını bitirdikten sonra kürsüye gelerek konuşmasını yaptı. Erdoğan’ın konuşması sırasında sık sık ’Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’, ’Dik dur eğilme bu millet seninle’, ’Vur de vuralım, öl de ölelim’ sloganları yer aldı. Konuşmasından sonra Recep Tayyip Erdoğan ve protokol üyeleri Şehit Erol Olçok Kampüsü’nün açılış kurdelesini hep birlikte kesti. Maltepe’deki programdan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrasya Tüneli’ni kullanarak Haliç Kongre Merkezi’ne geldi.

 

 

recep tayyip erdoğan çay ikramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi