Binali Yıldırım'dan Çok Önemli Açıklamalarda Bulundu

Binali Yıldırım, "2017 yılı bundan daha güzel olacak. Hiç karamsar olmayın. Bunlar, Türkiye'nin aydınlık geleceğinin sancılarıdır ve doğum öncesi sancı gibidir.

Binali Yıldırım'dan Çok Önemli Açıklamalarda Bulundu

Başbakan Binali Yıldırım: “Kimsenin Toprağında Gözümüz Yok” dedi

Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Ödül Töreni'nde yaptığı konuşmada;, "Karşılaştığımız sorunların onda biriyle karşılaşan ülkeler havlu atıyor, orada hayat duruyor ama Türkiye çok şükür zorluklarda pişe pişe, tecrübe edinerek hem ayakta kalmaya devam ediyor hem de yere düşen muhtaç ve  ihtiyaç sahibi milyonlarca insana da sahip çıkmayı biliyor. Türkiye'nin farkı işte bu." dedi.

Binali Yıldırım, "2017 yılı bundan daha güzel olacak. Hiç karamsar olmayın. Bunlar, Türkiye'nin aydınlık geleceğinin sancılarıdır ve doğum öncesi sancı gibidir. 2017'de Türkiye bambaşka bir konumda olacak, hem bölgesinde hem dünyada hak ettiği yeri tam anlamıyla almış olacak." Dedi.

İnsanımızın Hayatı Bizim İçin Önemli

"Bizim topraklarımız bize yeter hatta artar bile. Kimsenin toprağında çok şükür gözümüz yok ama insanımızın hayatı,  malı ve can güvenliği bizim için her şeyin üzerindedir ve bununda farkındayız." diyen Binali Yıldırım, "Türkiye, bugün bunu kendi sınırları içerisinde de başaracak, sınırları dışında da kontrol altına alacak bir gücümüz var. Yaptığımız budur." ifadelerini kullandı.

 

 

binali yıldırım açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi