Çocuk Yaştaki Üç Kişinin Üzerinden Çıkmayan kalmadı

Bursa'da asayiş uygulaması esnasında üç çocuğun bulunduğu otomobilde bir miktar uyuşturucu ve uyuşturucu kullanmak için hazırlanmış malzeme bulundu.

Çocuk Yaştaki Üç Kişinin Üzerinden Çıkmayan kalmadı

Eş Zamanlı Büyük Asayiş Uygulaması

Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Narkotik ekipleri, bugün öğlen saatlerinde iki bin polisle şehirde rutin asayiş uygulaması gerçekleştirdi. Özellikle uyuşturucu ticareti ile adı anılan Yıldırım İlçesi'ndeki bazı mahallerde yoğunlaşan polis ekipleri, durdurdukları araçlarda kimlik kontrolü ve arama faaliyetinde bulundu.

Üç Çocuğun da Yaşları Küçük

Çukurca Mahallesi'nde, 14 yaşında bir çocuğun kullandığı araçta yapılan arama işleminde, sürücü ile yanındaki bulunan diğer çocukların üzerinden sahte para ve bir miktar uyuşturucu yakalandı. Araç içerisinde yapılan aramada ön koltuğun alt kısmında saklanmış bonzai ve metanfetamin kullanmak için hazırlanmış düzenek ile bir de bıçak ele geçirildi.

Polis ekiplerinin çocuklarının üstlerini aradığı sırada çocuklardan birinin telefonu çaldı. Telefonu cevaplayan çocuk "Baba benzinliğe gidiyorum. Kapat, hemen geliyorum" demesi kameralara yansıdı. Polis, uyuşturucu kullanan ve yaşı küçük olan üç şahsı gözaltına aldı.

 

bursa uyuşturucu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Seçkin çakır     2017-03-07 Ben bu mahallede oturuyorum bu en basit örneği 8 9 yaşındaki çocukları uyuşturucu bağımlısı yapıyorlar bu mahallede hırsızi eksik olmaz ayda bir yaralanmali olay olur poliste bir şey yapmıyor böyle geldi böyle gider hesabı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi