Advocaat Emenike'nin İpini Neden Çekti

Fenerbahçe teknik direktörü Advocaat’ın kısa süre önce kadro dışı bıraktığı Emanuel Emenike’nin daha Zorya karşılaşması öncesinde ipini çektiği anlaşıldı

Advocaat Emenike'nin İpini Neden Çekti

İlk Ateş Zorya Maçı Öncesi Yandı

Hollandalı teknik adam Zorya maçının peşinden Emenike’ye ateş püskürmüş. Çünkü Advocaat Zorya’nın stoperlerini ağır bulmuş ve bu sebeple de Emenike’yi ilk 11’de oynatmayı düşünmüş. Ancak oyuncunun maç toplantısına katılmaması teknik direktörü de çıldırtmış. Bu davranışın ardından ateş püsküren Advocaat ancak araya giren yöneticilerin Emenike’ye özür diletmelerinin ardından sakinleşmiş.

Dick Advocaat Fenerbahçe’nin eleştirildiği dönemlerde Emenike için "Senin gibi parayı düşünen bir oyuncuyu ben bu takımda oynatmam" dedi. Yaşanan bu çıkışın ardından Emenike teknik direktöründen özür diledi. Ancak Advocaat kendisinden değil takım arkadaşlarından özür dilemesi gerektiğini ifade ederek oyuncusuna yeniden çıkıştı. Oyuncu ise hocasının odasına çıkıp kendisini zorlama yoluyla yemeğe götürdü.

Odasına Kadar Çıkıp Yemeğe indirdi

Bunlardan başka vukuatlarının da olduğu öğrenilen Emenike’nin yapılacak bir karşılaşma öncesinde yemeğe inmediği ancak Advocaat’ın odasına çıkarak kendisini zorla yemeğe indirdiği öğrenildi.

 

advocaat emenike
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi