Muhtardan Yangını Görüntüleyen Basına Fiili ve Küfürlü Saldırı

Kütahya Merkeze bağlı bir mahallenin muhtarı çıkan yangını görüntülemeye çalışan basın mensuplarına hem saldırdı hem de ağır küfürler sarf etti.

Muhtardan Yangını Görüntüleyen Basına Fiili ve Küfürlü Saldırı

Muhtardan Sözlü ve Fiili Saldırı

Kütahya'nın Börekçiler Mahallesi’nin Muhtarı İsmail Arı, mahalledeki bir yangını görüntülemek isteyen basın mensuplarına küfürler savurarak saldırdı.

Kütahya’da faaliyet gösteren bir grup basın mensubu, görevleri gereği Börekçiler Mahallesi Üçler Sokak'ta çıkan yangını görüntülemek için olayın olduğu yere intikal ettiler. Kameralarını ve fotoğraf makinalarını çıkartarak kayıt yapmaya başlayan basın mensupları bir anda neye uğradıklarını şaşırdılar. Çünkü Mahalle Muhtarı İsmail Arı bir anda basın mensuplarına tepki gösterdi. Bunun üzerine basın mensupları da "Biz görevimizi yapıyoruz" diye karşılık verince Muhtar İsmail Arı, "Burada insanların canı yakıyor, çekmeyin. Eğer bu görüntüler bir yerde çıkarsa çok kötü olur" diye bağırarak basın mensuplarına küfür etti. İsmail Arı, daha sonra görevlerini icra eden görevlilerin üzerine yürüyerek fiili saldırı girişiminde bulundu. Olay yerinde bulunan polis tarafından engellenen saldırı daha fazla büyümeden önlendi.  

Sizin Yaptığınız Görev mi?

Olay sonrasında basın mensupları, yangının söndürülmesinin ardından Muhtar İsmail Arı'ya, "Biz görevimizi yapıyoruz, siz de görevinizi yapın, niçin bize küfredip saldırıyorsunuz?" diye sordular. İsmail Arı, gazetecilerin bu sözlerine üzerine yüksek bir ses tonuyla, "Sizin yaptığınız görev değil, burada milletin canı yanıyor. Böyle görev mi olur" diye açıklama yaptı. Bunun üzerine iyice  sinirlenen Muhtar Arı'yı polis ekipleri tarafından olay mahallinden uzaklaştırdı.

 

 

ismail arı küfürlü saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Kardeşim Gibi Severdim Dediği Kayınbiraderini Tüfek ile Vurdu
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi
Yeni Yılda Emeklilere Çifte Zam ve Promosyon Müjdesi